banner
Düzce Yerel

TAM ORTAYA HAVUZ !

Düzce gençlik spor il müdürlüğünün çabaları ile yeni bir yüzme havuzuna kavuşuyor. 30 aralık 2021 tarihinde ihalesi yapılacak olan ,yeni yüzme havuzu 4 ilçenin tam ortasına yapılacak. D-100 karayolu üzerinde..

TAM ORTAYA HAVUZ !

Düzce gençlik spor il müdürlüğünün çabaları ile yeni bir yüzme havuzuna kavuşuyor.
30 aralık 2021 tarihinde ihalesi yapılacak olan ,yeni yüzme havuzu 4 ilçenin tam ortasına yapılacak.
D-100 karayolu üzerinde , Çilimli belediyesine ait ve Çilimli otogarının önünde 10 dönümlük bir araziye yapılması planlanan yüzme havuzunun 2022 yılının 9. Ayında faaliyete geçmesi planlanıyor. Özel sektörde de , resmi kurumlarca da işletilmesi, bakımı, hijyeni açısından zor tesis olan yüzme havuzu ile ilgili olarak Gençlik ve spor il müdürü İsa Yazıcı “Gölyaka, Çilimli, Cumayeri ve Gümüşova ilçelerimizin tam ortasında olan bir yere havuz yapılması için karar alındı. Çilimli belediyesi buraya havuz yapılması konusunda arsa tahsisini yaptı.10 dönümlük alanının bir bölümünü biz kullanacağız geri kalan kısım ise Çilimli belediyesi ile birlikte spor tesisleri, dinlenme alanları olarak kullanacağız” dedi.
Gençlik ve spor il müdürü İsa Yazıcı ilçelerden Akçakoca içinde yüzme havuzu yapılması konusunda girişimlerinde devam ettiğini belirttiğini belirtti

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL