banner
Düzce Yerel

TAŞIMACI ESNAFI BASINLA BİR ARAYA GELDİ!

10 Ocak Çalışan gazeteciler günü sebebi ile taşımacı esnafı basın mensupları ile buluşarak, Düzce’de sorun ve sıkıntılar ile ilgili hem bilgilendirmelerde bulundu hem de gazetecilerin gününü kutladı. Düzce’de teker üzerinde..

TAŞIMACI ESNAFI BASINLA BİR ARAYA GELDİ!

10 Ocak Çalışan gazeteciler günü sebebi ile taşımacı esnafı basın mensupları ile buluşarak, Düzce’de sorun ve sıkıntılar ile ilgili hem bilgilendirmelerde bulundu hem de gazetecilerin gününü kutladı.

Düzce’de teker üzerinde esnaflık yapanların temsilcileri gazeteciler ile kahvaltıda bir araya geldi. Gazetecilerin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen programa Düzce Galericiler Derneği Başkanı Özgür Erdemir, Galericiler sitesi Başkanı Murat Geçici ve İsmail Duran, Minibüscüler Odası Başkanı Bülent Özbakır, Şoförler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz ve Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz katılım sağladı.

 

Toplantı da açılış konuşmasını gerçekleştiren Düzce Şoförler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz, şoförlerin sorun ve sıkıntıları ile Oda olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

Daha sonra konuşan Galericiler Derneği Başkanı Özgür Erdemir basın mensuplarının gününü kutlarken, her zaman basın mensupları ile bir arada olmaktan mutlu olduklarını belirtti.

 

Düzce Galericiler Sitesi Başkanı Murat Geçici, eski sanayi sitesinde yapılması planlanan kentsel dönüşüm ve yeni siteler ile ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 

Son olarak söz alan Düzce Minibüsçüler odası Başkanı Bülent Özbakır ise fabrika, okul ve turizmde vatandaşları taşımaya devam ettiklerini kendilerini henüz fiyat çalışması yapmadan bir çok kuruluşun yeni yıl ile birlikte zam yaptığını minibüsçüler olarak her zaman halkın yanında olduklarını dile getirdi.

 

Toplantıda Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz basın mensupları ile tek tek görüşerek gazeteciler günlerini kutladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL