banner
Düzce Yerel Güncel Gündem

TEK BAŞINA GÜÇ, OTURDUĞUN KOLTUK GİDENE KADAR GÜÇTÜR

Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan,  Düzcespor yönetiminin başlattığı Hatıra bilet kampanyasına destek vermediği gibi,  “Düzcespor’a verecek param yok” demiş. Yıllardır Düzce’de özlemle beklenen birliktelik tablosunu  Düzcespor’la yakalayan Düzce  son aylarda..

TEK BAŞINA GÜÇ, OTURDUĞUN KOLTUK GİDENE KADAR GÜÇTÜR

Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan,  Düzcespor yönetiminin başlattığı Hatıra bilet kampanyasına destek vermediği gibi,  “Düzcespor’a verecek param yok” demiş.

Yıllardır Düzce’de özlemle beklenen birliktelik tablosunu  Düzcespor’la yakalayan Düzce  son aylarda tek yürek olarak hareket etme kabiliyetini yakaladı.

Maç günlerinde sahadan gelecek gol haberini bekleyerek dua eden tüm Düzceliler, Düzcespor’un başarısına odaklandı. Çünkü insanların mutluluğa, başarıya ve başarmaya ihtiyacı var.

İşte tam bu noktada tüm Düzce, yönetim tarafından başlatılan hatıra bilet kampanyasına destek vermek için adeta birbiriyle yarışarak, bu başarıda benimde katkım olsun istiyor.  Seçilmişinden atanmışına, kamu görevlisinden, TSK’sına, iş insanından siviline tüm Düzce, takıma sahip çıkarak aslında Düzce’nin yakaladığı birliktelik havasına sahip çıkıyor.

Bir kişi hariç.

O da Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan…

Düzcespor’a destek vermeyen Tozan, kurduğu “Düzcespor’a verecek param yok” cümlesiyle bu birlikteliğin dışında kalmayı tercih etmiş.

Gümüşova Belediye Başkanı koltuğuna oturan Tozan, bu şehrin takımı için verecek paran yok!!! Bu şehrin de bu dakikadan sonra sana verebileceği bir şey yok!!!

Siyaset uzun soluklu bir yoldur. Yarın birgün  Gümüşova sınırları dışında bir yere aday olma. O zaman biz Düzcelilerin de sana verecek OY’u olmaz.

Bu gün kentin birlikteliğine sahip çıkmayana, yarın kent hiç sahip çıkmaz. Unutma ki birlikte olunca güçlü olursun. Tek başına güç oturduğun koltuk gidene kadar senindir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL