banner
Düzce Yerel

TRAFİK RAHATLAYACAKMIŞ

Düzce belediyesi ,D-100 üzerindeki trafik sıkışıklığını gidermek için yeni çevre yollar açmanın çabası içinde kendisini gösteriyor. Belediyenin en son açtığı yol ise Akınlar ile yeni sanayi arasını birleştiren,yapılması ile asfaltlanması..

TRAFİK RAHATLAYACAKMIŞ

Düzce belediyesi ,D-100 üzerindeki trafik sıkışıklığını gidermek için yeni çevre yollar açmanın çabası içinde kendisini gösteriyor.
Belediyenin en son açtığı yol ise Akınlar ile yeni sanayi arasını birleştiren,yapılması ile asfaltlanması çok fazla şişirilen tek şeritli yol akılları karıştırıyor.
Akınlar ile yeni sanayi arasına yapılan ve artık Türkiye’de köy yollarında bile yapılmayan, tek şeritli, yani tek gidiş tek gelişten ibaret yol Düzce trafiğini en kısa zamanda D-100 dışında bu kez başka yerde sıkıştıracak.2575. sokağın devamı niteliğinde gözüken yolun kenarları boş dururken, sadece tek gidiş tek geliş olarak yapılmasının Düzce trafiğine değil civarda arsası yada tarlası olanlara yarayacağı ortaya çıkıyor.


Altı üstü 1800 metre olan ve 6 dakikada kat edilebilen şeritlerin kenarları boş olan,kısaca çift gidiş ve geliş olarak yapılması, mantıklı olan yolun neden daracık bir sokak arası gibi yapıldığını anlamak ve Düzce’nin geleceğini hazırladığı söylenen bir belediyenin geleceğe bakış açısını gösteriyor..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL