banner
Düzce Yerel

TSO BAŞKANI ERDOĞAN BIYIK’TAN BASINLA ABİ KARDEŞ BULUŞMASI!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı seçilen Erdoğan Bıyık bugün alacağı mazbata öncesinde basın mensupları ile sahibi olduğu Hacıdayı Restaurant’ta bir araya geldi. Abi kardeş buluşması adı altında gerçekleşen kahvaltılı..

TSO BAŞKANI ERDOĞAN BIYIK’TAN BASINLA ABİ KARDEŞ BULUŞMASI!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı seçilen Erdoğan Bıyık bugün alacağı mazbata öncesinde basın mensupları ile sahibi olduğu Hacıdayı Restaurant’ta bir araya geldi. Abi kardeş buluşması adı altında gerçekleşen kahvaltılı buluşmaya çok sayıda basın mensubu da katılım gösterdi.

Sohbet havasında geçen kahvaltı sonrası kısa bir konuşma yapan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık, bugün siz değerli basın mensuplarına hem teşekkür etmek hem de istişarede bulunmak için bir abi kardeş sohbeti havasında bir arada olmak istedim. Basın bizim için çok önemlidir. Bugün mazbatamızı alıp nasip olursa görevimize başlayacağız. İnşallah ilimize ve üyelerimize en güzel hizmeti vermek bizlere nasip olur. Odamız bugüne kadar güzel hizmetler yaptı, örnek bir oda oldu, inşallah bizler bu çıtayı daha da yukarılara taşıyabiliriz diye konuştu. Bıyık basına kapanan  Meclis toplantılarının yeniden basına açık hale gelmesini ben de istiyorum diyerek bu konunun ilk meclis toplantısında gündeme getirileceğini de sözlerine ekledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL