banner
Düzce Yerel

TSO MECLİS TOPLANTILARI YENİDEN BASINA AÇILDI!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 2022 yılının son Olağan Meclis Toplantısını Meclis Başkanı Tanju Acar’ın Başkanlığında Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdi. Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan..

TSO MECLİS TOPLANTILARI YENİDEN BASINA AÇILDI!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 2022 yılının son Olağan Meclis Toplantısını Meclis Başkanı Tanju Acar’ın Başkanlığında Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdi.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Aralık Ayı Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen faaliyetler, iç ve dış ziyaretler, katılım sağlanan iç ve dış paydaş programları ile ziyaretler hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi.

Meslek komite başkanları, disiplin kurulu başkanı ve yerel basın temsilcilerinin de arzu ederlerse meclis toplantılarına katılabilmesi yönünde karar alındı.

6 .meslek komitesi tarafından hazırlanan lastik hizmetleri azami fiyat tarifesi yürürlüğe girdi. Toplantı’nın son kısmında, Mizanlar ve Bütçe Gerçekleşme durumları gündeme alındı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL