banner
Düzce Yerel

TSO’DAN GAZETECİLERE KAHVALTI!

Düzce Ticaret ve Sanayi odası tarafından 10 ocak gazeteciler günü dolayısıyla Düzceli gazetelere kahvaltı verdi. Eski Düzce kasrının bulunduğu yerdeki mutfak sanatları merkezindeki kahvaltıya Ticaret ve sanayi odası yönetim kurulu..

TSO’DAN GAZETECİLERE  KAHVALTI!

Düzce Ticaret ve Sanayi odası tarafından 10 ocak gazeteciler günü dolayısıyla Düzceli gazetelere kahvaltı verdi.
Eski Düzce kasrının bulunduğu yerdeki mutfak sanatları merkezindeki kahvaltıya Ticaret ve sanayi odası yönetim kurulu başkanı Tuncay Şahin ve meclis üyeleri katıldı.
Sohbet ortamında yapılan kahvaltı sonrasın da açıklamalarda bulunan Düzce Ticaret ve Sanayi odası yönetim kurulu başkanı Tuncay Şahin çalışan gazetecilerin gününü kutlayarak “birlikte çalışmaktan büyük keyif alıyoruz. Sizler görevlerini bizlerde görevlerimizi yapıyoruz.. Göreve geldiğimiz günden bu yana Düzce’nin saklı kalmış değerlerini ortaya çıkarmak için çalışıyoruz… OSB’lerde yepyeni yatırımlar yapılıyor. Türkiye’nin büyük kuruluşları çok önemli yatırımlar yapıyorlar. Düzce gelecek de Ülkenin her konudaki önemli cazibe merkezlerinden olacaktır. TSO ve Üniversite arasındaki uyum ile yepyeni projeler gerçekleştiriyoruz..” dedi
Tuncay Şahin Çilimli’de yeşil OSB kurulması ile yatırımcının önünün daha da açılacağını da belirtti

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL