Düzce Yerel

UĞUR OKULLARI AİLESİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ!

Düzce Özel Uğur Fen ve Anadolu Lisesi, ramazan ayı münasebetiyle Okul Aile birliği, öğretmenler, idareciler ve çalışan personele aileleri ile birlikte iftar verdi. Okul bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine katılım yüksek..

UĞUR OKULLARI AİLESİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ!

Düzce Özel Uğur Fen ve Anadolu Lisesi, ramazan ayı münasebetiyle Okul Aile birliği, öğretmenler, idareciler ve çalışan personele aileleri ile birlikte iftar verdi. Okul bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine katılım yüksek olurken Okul Kurucusu Gökhan Sarıgül, yeni eğitim ve öğretim yılında ortaokul kısmının da faaliyete geçeceği müjdesini vererek ailemiz hızla büyümeye devam ediyor diye konuştu.

 

Okulun ilk açık hava iftarı olduğunu belirten Sarıgül, eğitim kadromuz, okul aile birliğimiz, çalışanlarımız ile güzel bir iftar akşamı oldu. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum dedi.

Okul aile birliği Başkanı Ümit Çetin de okul yönetimine eğitime verdikleri katkıdan ötürü teşekkür etti, ve seneye Uğur ailesinin ortaokul kısmının da devreye girmesi ile daha da büyüyeceğini dile getirdi. Uğur Okullarının kurumsal başarısından memnun olduklarını dile getiren Çetin, bu sene de inşallah 12. sınıfta okuyan öğrencilerimizden Türkiye dereceleri bekliyoruz, çünkü çok yoğun bir sınav temposu ile çalışıyorlar, bunu başaracak bir kadro ile hazırlanıyorlar diye konuştu.

 

Çetin’in konuşmasının ardından Okul aile birliği  Tüm öğretmenler adına Okul Kurucusu Gökhan Sarıgül’e çiçek takdim ederek teşekkürlerini sundular.

İftar daveti çay ve kahve ikramı ile sohbet havasında devam etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL