banner
Gündem

VALİ ATAY; DEPREM SONRASI OLUMSUZ BİR DURUMLA KARŞILAŞMADIK!

Düzce’de meydana gelen depremin ardından Düzce Valisi Cevdet Atay, esnafları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Vali Atay burada yaptığı açıklamada, herhangi bir yıkımın olmadığını sahada tarama çalışmalarına devam ettiklerini..

VALİ ATAY; DEPREM SONRASI OLUMSUZ BİR DURUMLA KARŞILAŞMADIK!
Düzce’de meydana gelen depremin ardından Düzce Valisi Cevdet Atay, esnafları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Vali Atay burada yaptığı açıklamada, herhangi bir yıkımın olmadığını sahada tarama çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. 
Düzce Valisi Cevdet Atay, 5 büyüklüğündeki depreme ilişkin ” Herhangi bir kaybımız söz konusu değildir. Yıkılan bir binamız söz konusu değildir. Bizim hem sahadaki arkadaşlarımızın tespitleri hem de taramalarımızın neticesinde bize ulaşan herhangi bir olumsuz durum söz konusu değildir”
 
“Yaklaşık 12-13 vatandaşımızın ayakta tedavileri, panikten dolayı, korkudan dolayı ayakta tedavileri gerçekleştirilmiş olup herhangi bir olumsuz durum olmayıp, sahadaki tespit ve tarama çalışmalarımız en ücra köylere dahil olmak üzere devam etmektedir”
“Yapılan programların ne kadar önemli olduğunu gördük. Tüm arkadaşlarımız hazırlıklı, tüm arkadaşlarımız sahada görevinin başında” şeklinde konuştu. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL