banner
Güncel

VALİ ATAY VATANDAŞLARI BİR AN OLSUN YALNIZ BIRAKMADI!

Düzce Şehirlerarası Terminali’nde yolların kapanmasından dolayı saatlerce beklemek zorunda kalan yolculara sıcak çorba ikram eden Düzce Valisi Cevdet Atay,  Düzce-Gerede arası otoyol ve devlet yolunun aşırı kar yağışından dolayı kapandığını,..

VALİ ATAY VATANDAŞLARI BİR AN OLSUN YALNIZ BIRAKMADI!
Düzce Şehirlerarası Terminali’nde yolların kapanmasından dolayı saatlerce beklemek zorunda kalan yolculara sıcak çorba ikram eden Düzce Valisi Cevdet Atay,  Düzce-Gerede arası otoyol ve devlet yolunun aşırı kar yağışından dolayı kapandığını, bu nedenle İstanbul’dan Ankara’ya, Ankara’dan da İstanbul’a uzun süre araç gönderilmediğini söyledi.
 
Yolcuların yollar açılıncaya kadar güvenli şekilde vakitlerini geçirebilmeleri için tedbirleri aldıklarını vurgulayan Atay, “Yolda kalan vatandaşlarımızı Kaynaşlı’daki dinlenme tesisleri ile Düzce’deki petrol ofisleri, otogar ve buna benzer yerlere yönlendiriyoruz. Özellikle çocuklu olup barınma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza yurtlarımızı ve kamu misafirhanelerimizi açtık. Vatandaşlarımız 112’yi arayarak ulaşabilirler. Yol açılıncaya kadar vatandaşlarımıza yönelik tedbirleri alıyoruz.” şeklinde konuştu.
Vatandaşlara “geçmiş olsun” dileklerini ileten Atay, “İnşallah bir an önce yollar açılır, biz de onları güvenli şekilde yola çıkarırız.” dedi.
Vali Atay daha sonra Aliye İzzet Begoviç öğrenci yurduna giderek buraya yerleştirilen vatandaşları ziyaret etti ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL