banner
Düzce Yerel

VATANDAŞ ARTIK UCUZLUK ARIYOR!

Giderek artan hayat pahalılığı, vatandaşın ucuz ve indirimleri ürünleri tercih etmesine neden olmaya başladı. Mağazalarda kira, vergi, elektrik, personel vb giderler yüzünden pahalı satılan ürünler nedeniyle istediklerini alamayan vatandaşlar çareyi..

VATANDAŞ ARTIK UCUZLUK ARIYOR!

Giderek artan hayat pahalılığı, vatandaşın ucuz ve indirimleri ürünleri tercih etmesine neden olmaya başladı. Mağazalarda kira, vergi, elektrik, personel vb giderler yüzünden pahalı satılan ürünler nedeniyle istediklerini alamayan vatandaşlar çareyi kurulan ucuzluk pazarlarında aramaya başladı.

Düzce’de de özellikle Cuma günleri kurulan Ucuzluk pazarı vatandaşların yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalıyor. Tezgahlarda 5 Lira ve 10 Lira gibi etiketleri görmeyi özleyen vatandaşlar adeta tezgahlara hücum ederken ihtiyaçlarını ucuza almanın da mutluluğunu yaşıyor.

Her kesime hitap eden ürünlerin çok ucuza bulunabildiği Ucuzluk pazarında tezgah açan esnaflar satışlardan memnun kalırken vatandaşlar da aradıkları ürünleri uygun fiyata aldıkları için onlar da memnuniyetlerini dile getiriyorlar.

Mağazadaki ürünlerin neredeyse yarı fiyatına satılan ürünler kapış kapış giderken esnafların anlık indirim kampanyaları da vatandaşların ilgisini çekiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL