banner
Düzce Yerel

YAYLAGÖL’DE YEŞİLAY ULUSLARARASI GENÇLİK MERKEZİ YAPIMINA BAŞLANDI!

Kaynaşlı ilçesi Yayla Göl mevkiinde yapımı devam eden Yeşilay Uluslararası Gençlik Merkezi kamp alanında çalışmalar hızla devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin;  ”İlimizin ve İlçemizin Turizmine..

YAYLAGÖL’DE YEŞİLAY ULUSLARARASI GENÇLİK MERKEZİ YAPIMINA BAŞLANDI!
Kaynaşlı ilçesi Yayla Göl mevkiinde yapımı devam eden Yeşilay Uluslararası Gençlik Merkezi kamp alanında çalışmalar hızla devam ediyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin;  ”İlimizin ve İlçemizin Turizmine ve tanıtımına ve bölgemizin Eko Turizm açısından kalkınmasına ciddi katkı sağlayacak olan proje tamamlandığında Avrupa standartlarının üzerinde bir gençlik ve kamp merkezi hizmete girmiş olacaktır.  180 dönüm arazi üzerine yapılacak Yeşilay Uluslararası Gençlik Merkezi ihalesi kapsamında alt yapı çalışmaları idari bina, sağlık binası, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, futbol, voleybol, basketbol, tenis sahaları, paintball alanı, macerapark alanı, kır kahvesi, kır lokantası, kır evi(28 adet), karavan kampı birimi(24 adet), çadır kampı birimi (30 adet), ibadethane, VİP villa(3 adet), toplantı salonu, eğitmen lojmanı, amfi tiyatro (500 kişilik), yüzme yavuzu ve su sporları için uygun kendine ait plajı olan bir göl tamamlanmış olacak” açıklamasında bulundu.
Şahin yatırımın Ülkemize, Düzce’mize ve Kaynaşlımıza hayırlar getirmesini diliyorum dedi ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL