banner
Güncel

Yeni Dönem Öcü Facebook

Biliyorsunuz, özellikle internetin gelişmesi ile son dönemde sosyal medya platformları hayatımızda önemli bir yer tutmayaa başladı. Twitter özellikle yeni neslin aktif olarak kullandığı bir mecra oldu. Hoş son dönemde troller..

Yeni Dönem Öcü Facebook

Biliyorsunuz, özellikle internetin gelişmesi ile son dönemde sosyal medya platformları hayatımızda önemli bir yer tutmayaa başladı.

Twitter özellikle yeni neslin aktif olarak kullandığı bir mecra oldu. Hoş son dönemde troller daha çok kullanarak halkı manipüle etmeye başlasalarda, neyse o da ayrı bir konu. Twitter içinde her şeyi ve her bilgiyi bulabilmeniz ise talebi de arttırıyor. Örneğin şuan, ateşli bir taraftar misali baskın yönetimi savunan kişiler, bundan seneler seneler önce tam tersi sözler ilepaylaştıkları twitleri rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Yada son dönemde TT olan konuları görüp, ya arkadaş bunun içeriği de neymiş deyip, diplere doğru kazı yapabiliyorsunuz. Bu mecranın en güzel tarafı her saniye bilgi akışının olması. Malum mevcut TV kanalları, siyasetten ve siyasilerden dolayı başlarına gelebileceklerden korktukları için, haberlerini polis radyosu gibi vermeye, tartışma programlarını da yine bu çerçevede sunmaya iyice alıştıkları için maalesef doğru bilgi alamıyoruz. İşte bu nokta da Twitter ülke gündemini saniyesi saniyesine yaşamak için çok faydalı oluyor. Birde Son dönemde Twitter Adeleti diye bir tabir çıktı, inanamazsınız. Bu sosyal medya platformunda oluşturulan kamuoyu ile salıverilen tecavüzcüler tekrar tutuklanabiliyor, haksız şekilde hapis cezası alan kişiler serbest bırakılabiliyor.

Bir diğer platform ise İlk göz ağrımız Facebook.. Yapılan araştırmada, facebook kullanıcı yaşının oldukça yüksek olduğu ortaya çıkmış. Yani 50 yaş ve üzeri bu platformu daha çok kullanıyormuş.

Neden bu konudan bahsettiğime geleyim. Geçtiğimiz gün facebook u bir açtım. Ama Sn Belediye Başkanımız Faruk Özlü, birkaç paylaşımda bulunmuş. Dedim ki, Düzce de değişim başlayacak başlayacak dendi, her halde o değişimin fotosunu paylaştı. Yok değilmiş… 2053 vizyon toplantısından çıkan kararla uçan arabalar, Düzce de mi üretilecek dedim. Yok o da tutmadı. Acaba dedim ben mi yanlış görüyorum dedim. Yoooo gayet doğru okumuşum. Sn Başkan diyor ki, Sn Meral Akşener, partinizi temsilen, ama halk tarafında seçilen meclis üyeleri, Düzce Belediyesi logosunu beğenmemişler ve grup olarak buna karşı oy kullanmışlar. Lütfen bunların kulağını çekin.

Vallahi son 25 senede her şeyi gördük ama Facebook üzerinden, veliye şikayet eder gibi, Parti genel başkanına şikayette bulunan belediye başkanı görmemiştim. Suçları da ne? İlk lansmanından itibaren beğenilmeyen, sonra halk oylamasına sosyal medya üzerinden sunulan ve yine beğenilmeyen logoyu beğenmemek. Meral Hanım a şikayet etmek bile az Başkanım, eskiden Cedidiye Camisinin önünde yer alan ama artık olmayan ağaçlardan ÇARMIH yapıp onları oraya asmak gerekir. Onlar kim oluyor da, 65. Hükümet Bilim ve Sanayi Bakanı, Düzce Belediye Başkanının sözüm ona 6 ayda hazırlattığı logoyu beğenmezler.

Onlar kim ki, Düzcenin bir sürü değeri varken, İzmirli birinin isminin Kültür Merkezine verilmesine karşı çıkabiliyorlar. Bu karşı çıkanlar kim biliyor musunuz? CIA in gönderdiği ajanlar. O yüzden böyle yapıyorlar. Demek isterdim ama yazarken ben bile gülme krizine girdim.

Hayır arkadaş hayır, bu hayır hakkını, hayır için kullanan kişilerde bizim değerli abilerimiz, ablalarımız, kardeşlerimiz.

Olmaz, bu şekilde Facebook üzerinden şikayet olmaz. O zaman bizde Sn Cumhurbaşkanına tic tok üzerinden ulaşalım. Kestiğiniz canım ağaçların videolarını, MR Bombastic şarkısı eşliğinde yükleyelim. Şehrin kalbini beton grisine boyayarak, yeşil Düzce yi yok ettiğinizi, eni veci vokki şarkısı eşliğinde paylaşalım.

Sonra şikayetlerimiz bitince de, beraber bilye oynamaya gideriz. Nasıl fikir ama?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL