banner

 #yigityasamakistiyor Twitter’da TT oldu

Dün akşam  Twitter’da Düzceli Fikri Tezcan’ın SMA Tip 1 hastası oğlu için başlattığı mücadele #yigityasamakistiyor haştegi ile TT oldu. Milyonlarca hesap sahibi Yiğit’in yaşaması için tweet atarak Yiğit’e nefes oldu…

 #yigityasamakistiyor Twitter’da TT oldu

Dün akşam  Twitter’da Düzceli Fikri Tezcan’ın SMA Tip 1 hastası oğlu için başlattığı mücadele #yigityasamakistiyor haştegi ile TT oldu. Milyonlarca hesap sahibi Yiğit’in yaşaması için tweet atarak Yiğit’e nefes oldu.

SMA Tip 1 hastası minik Yiğit’in babasının mücadelesi her platformda devam ediyor. Aylardır  minik oğlunun tedavisi için gerekli olan ZOLGENSMA adlı gen ilacının Türkiye’ye girmesi için Sağlık Bakanlığı’ndan onay verilmesini isteyen Baba Tezcan’a dün twitter’dan destek yağdı.

#yigityasamakistiyor haştegi ile başlatılan destek kampanyasında, Sağlık Bakanlığı’na Yiğit’in sesi duyurulmaya çalışıldı. Milyonlarca hesap akşam saatlerinde attıkları tweetler ile Baba Tezcan’a ve minik Yiğit’e nefes olmak istedi.

Düzce’de defalarca haberlere konu olan minik Yiğit ve babasına Düzce siyaseti sesiz kalsa da Türkiye genelinden destek çığ gibi büyüyor.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL