banner
Düzce Yerel Genel Güncel Gündem Sağlık

Yılbaşına Kadar Ücretsiz Ayak Check- up’ ı

Analiz Ortopedi Ortez Protez Üretim ve Uygulama Merkezi sahibi protez ortez uzmanı Can Turan, yılbaşına kadar Analiz Ortopedi’de ücretsiz ayak analizi yaptıklarını belirtti.   Analiz Ortopedi Ortez Protez Üretim ve..

Yılbaşına Kadar Ücretsiz Ayak Check- up’ ı

Analiz Ortopedi Ortez Protez Üretim ve Uygulama Merkezi sahibi protez ortez uzmanı Can Turan, yılbaşına kadar Analiz Ortopedi’de ücretsiz ayak analizi yaptıklarını belirtti.

 

Analiz Ortopedi Ortez Protez Üretim ve Uygulama Merkezi sahibi protez ortez uzmanı Can Turan , “Ayak sağlığı konusunda bilincin artış gösterdiği bu dönemde teknolojiden faydalanarak geliştirilen ayak analizi cihazları ile yere nasıl bastığımızı öğrenmek artık çok kolay” dedi.

Düzce ve bölge şehirlerine ayak sağlığı konusunda profesyonel hizmet sunan Analiz ortopedi kliniğinde yapılan yürüme analizi sonuçlarına göre uzman kişiler tarafından üretilen tabanlık modelleri çocuklarda görülen düztaban, içe basma, çukur taban problemlerinin önüne geçilmesinde önemli rol alıyor.  Ortez Uzmanı Can Turan, “Yetişkinlerde en sık görülen topuk dikeni problemi de kişiye özel tabanlık kullanımı ile ayak ağrısının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Bilimsel olarak faydalı olduğu kanıtlanmış olan kişiye özel tabanlık hakkında bilgi almak için Analiz Ortopedi’de ücretsiz ayak analizi yaptırabilirsiniz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL