banner
Gündem

YİNE BİTMEDİ, BİTİLEMEDİ!

Geçtiğimiz Aralık ayında biteceği ve hizmete gireceği söylenilen Mutfak Sanatları merkezi hala tamamlanıp hizmete giremedi.   Düzce Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl tadilat diye başlanılan ancak sonrasında çürüdüğü gerekçesiyle yıkılan düzce..

YİNE BİTMEDİ, BİTİLEMEDİ!

Geçtiğimiz Aralık ayında biteceği ve hizmete gireceği söylenilen Mutfak Sanatları merkezi hala tamamlanıp hizmete giremedi.

 

Düzce Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl tadilat diye başlanılan ancak sonrasında çürüdüğü gerekçesiyle yıkılan düzce Kasrının yerine yapılan ve geçtiğimiz yıl Aralık ayında hizmete gireceği duyurulan Mutfak Sanatları merkezi  hala tamamlanıp milletin hizmetine sunulamadı.

Hakkında bir sürü iddialar bulunan Mutfak Sanatları Merkezi’nin yapım maliyetinin de uçuk rakamları bulduğu iddiaları, Düzcelilerin kafalarını karıştırdı.

Defalarca kez yapılan açıklamalarda çalışmaların son aşamaya geldiği ve kısa sürede açılacağı belirtilen Mutfak Sanatları Merkezi’nin tamamlanamamasının sebebi olarak BELTUR Yönetiminin değişmesi ile birlikte merkezden sorumlu kişilerin de sürekli değişmesi  gösteriliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL