banner
Düzce Yerel

AÇLARI BİRAZ DA SİZ DOYURUN

Muhalefetin “Millet aç yatıyor” söylemine ; RTE “Açları biraz da siz doyurun” diye cevap vermiş. Bu aynen şuna benziyor: Bir aile düşünün. Kalabalık bir aile. Sofra hazırlanmış. Sofrada bir kuş..

AÇLARI BİRAZ DA SİZ DOYURUN

Muhalefetin “Millet aç yatıyor” söylemine ; RTE “Açları biraz da siz doyurun” diye cevap vermiş. Bu aynen şuna benziyor: Bir aile düşünün. Kalabalık bir aile. Sofra hazırlanmış. Sofrada bir kuş sütü eksik. Yemeklerini yiyorlar. Sofradan kalkarken “ALLAH olmayanlara da versin” diye dua ediyorlar. Be kardeşim zaten ALLAH olmayanlara da olanlara da veriyor. İşkembeni tıka basa doldurup haşa ALLAH’a işini öğreteceğine sen versene.

AKP iktidarının TC. ni getirdiği nokta bu. Milletin ve devletin parasını har vurup harman savurdular ve kasada para kalmadı. Devlette beş altı yerden para alanlar, devletin parası yetmeyince mafiadan haraç alanlar, gereksiz yere sırf yandaş diye oluk gibi para akıtılan güya sivil toplum kuruluşları. Çoluk çocuk, hısım akraba devlete çöktünüz. Devletin kefen parasını bile iç ettiniz. Sonrada birazda açları siz doyurun diye ders veriyorsunuz. Tüm yedikleriniz bağırsaklarında taş olsun s…ç ..mayında bağıra bağıra geberin emi.

Hala utanmadan kanal İstanbulu yapacağız diyorsunuz. Siz daha bir Marmara Denizini koruyamadınız. Marmara’yı bir zehir denizi haline getirdiniz. Şimdi bir de temizlemeye uğraşacağız. Denizin yüzeyine çıkan zehir tıpkı siyasetteki gibi dışardan görünen. Asıl pislik siyasetteki gibi denizin dibinde. Nasıl ki Marmara temizlenecek se siyasette vakti zamanı geldiğinde temizlenecektir.

Heybesi binbir yolsuzlukla dolu olanlar Türkiyenin çıkarını koruyamaz. 24 Nisan Ermeni soykırım gününü tanıyan sözde müttefikimiz ABD ye bunu bile soramazsınız. Ancak “hamdolsun hiç gündeme gelmedi” diyebilirsiniz. Merak ediyorum BİDEN bu konuyu gündeme nasıl getirecekti. Hesap mı verecekti yani? Ya kusura bakma mecbur kaldım kabul ettim mi diyecekti. Ya da ben ettim sen etme mi diyecekti. Bunu gündeme getirip soracak olanın TC olması gerekiyordu. Onu da yapacak olan bellidir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL