banner
Düzce Yerel

AĞAÇ YOK AMA YAPRAKLARI VAR

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, geçen hafta Cedidiye Meydan Projesi ile ilgili mülk sahipleri ile bir araya gelerek  proje ile ilgili bilgileri paylaştı. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce Cedidiye..

AĞAÇ YOK AMA YAPRAKLARI VAR

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, geçen hafta Cedidiye Meydan Projesi ile ilgili mülk sahipleri ile bir araya gelerek  proje ile ilgili bilgileri paylaştı.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce Cedidiye meydan projesinin başlamasına az bir zaman kala mülk sahipleriyle bir araya geldi. Proje hakkında Proje Müdürü İnşaat Mühendisi Mustafa Erkan ile birlikte mülk sahiplerine bilgi veren Özlü, projeyi enine boyun anlattı.

Projenin en büyük özelliği meydanda hiç ağaç olmaması.  Cedidiye projesinin video sunumunu sosyal medyasından da paylaşan Özlü’nün yayınladığı videoda, cami önünde ve yeni inşa edilecek işyerlerinin önlerinde herhangi bir ağaç bulunmuyor. Paylaştığı görsellerde ise, yol kenarında biriken yapraklar mevcut.

Cedidiye projesi, Düzce için önemli bir değişim olacak. Ancak meydanda ağaçların olmaması, çok büyük bir eksik. Hazır projeye başlanmamışken, Başkan Özlü,  küçük revizyonlarla bu projeye birkaç ağaç ekleyerek, şehir merkezindeki ağaç sayısını arttırmalı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL