banner
Siyaset

AİLE DESTEKLERİ SİGORTASI TANITILIYOR

CHP Merkez ilçe başkan ve yönetimi Cumhuriyet Halk Partisinin iktidara gelmesi durumunda uygulamaya koyacağı aile destekleri sigortasının tanıtımı amacıyla Düzce Merkezde esnafları ziyaret ediyorlar. Cumhuriyet Halk Partisi merkez ilçe başkanı..

AİLE DESTEKLERİ SİGORTASI TANITILIYOR

CHP Merkez ilçe başkan ve yönetimi Cumhuriyet Halk Partisinin iktidara gelmesi durumunda uygulamaya koyacağı aile destekleri sigortasının tanıtımı amacıyla Düzce Merkezde esnafları ziyaret ediyorlar.
Cumhuriyet Halk Partisi merkez ilçe başkanı Özcan Dağıstanlı, Merkez ilçe bilişim sorumlusu Arzu Çakıcı, Kadın kolları üyeleri Nurcan Dağıstanlı ve Gülgün Yılmaz aile destek sigortasının tanıtımı çalışmaları sırasında Düzce Ahali Gazetesi’ni de ziyaret ettiler. Gazetemizi ziyaretleri sırasında gazetemiz genel koordinatörü Mehmet İbrahimoğlu ile sohbet eden Cumhuriyet halk partisi heyeti adına açıklamalarda bulunan ,Cumhuriyet Halk Partisi merkez İlçe başkanı Özcan Dağıstanlı Aile destekleri sigortası kişinin doğumundan ölümüne kadar bütün yaşamını sosyal güvence altına alan, her aileye asgari gelir güvencesi veren, ailedeki mutluluğu, huzuru ve bereketi devam ettirmeyi hedefleyen bir sigorta dalıdır diyerek “Bu yepyeni bir sistem ve partimizin bir çalışması iktidara gelmemiz halinde hemen devreye alınacak bir sistemdir.”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL