banner
Ekonomi

ALGÜN’DEN YATIRIMCILAR İÇİN YILIN SON DEV FIRSATI!

Düzce’nin inşaat devi ALG Constructions, satışına başladığı ticari iş yerlerinde yüzde 18 KDV avantajı ile yılın son çeyreğinde muhteşem bir kampanya başlattı. Kampanyayı düzenlediği basın lansmanı ile duyuran ALG Constructions..

ALGÜN’DEN YATIRIMCILAR İÇİN YILIN SON DEV FIRSATI!
Düzce’nin inşaat devi ALG Constructions, satışına başladığı ticari iş yerlerinde yüzde 18 KDV avantajı ile yılın son çeyreğinde muhteşem bir kampanya başlattı. Kampanyayı düzenlediği basın lansmanı ile duyuran ALG Constructions yönetim kurulu başkanı Cihat Algün, sıfır faiz ve yüzde 18 kdv avantajı ile satışa çıkarılan işyerleri için yatırımcılara kaçırılmayacak bir fırsat sunduklarını söyledi.
 
Batı Karadeniz’in en değerli gayrimenkul geliştirme ve taahhüt şirketi Alg Constructions başkanı Cihat ALGÜN, Düzce bölgesinin en değerli lokasyonlarında 46 M2 ile 1000 m2 arasında değişen 73 adet mağaza ve dükkanları, 444 bin tl den başlayan fiyatlar ve şirket bünyesinde % 0 faiz ile 24 ay vade imkanı ile anlaşmalı bankalar bünyesinde uygun faiz oranı ile 120 aya kadar kredi seçenekleriyle satışa çıkarttığı ticari ünitelerde ayrıca bugüne özel ilk 11 müşterimize % 11 indirim yapılacağını belirtti.
 
Düzce’nin 4 bir yanında % 18 Kdv avantajı ile hemen tapularını alabileceklerini belirten Cihat ALGÜN, her yıl çıkartmış olduğumuz kampanyalarımıza özel bu yıl bir birinden kıymetli ve değerli olan dükkan ve mağazalarımızı çok özel ödeme seçenekleri ve çok özel indirimler ile satışa çıkarttık.
 
Cihat ALGÜN, sizlerinde bildiği üzere dükkan ve mağazalar ticari gayrimenkul olarak bilinir. Yıl sonunda % 18 kdv avantajı, yüksek kira getirisi ve kurumsal kiracıları ile yatırımcılarının yüzünü her dönemde güldürmektedir. Ben her basın açıklamamda altını çizerek açıklıyorum, Düzce lokasyonu, tarihi dokusu, doğal güzellikleri ve büyük şehirlere yakınlığı ile 4 mevsim yaşayan, organize sanayisi gelişen ve her geçen gün ticari hacmi büyüyen, dışarıdan göç alan bir kent. Buna rağmen gayrimenkul fiyatları düşük seviyelerde ve gayrimenkul yatırımcılar için fırsatlar sunmaktadır. Dünya ve ülkemizde ne olursa olsun gayrimenkul her zaman en güvenli liman olmaktadır.
Ben ticari gayrimenkul yatırımcılarına sesleniyorum, bu yılın son fırsatını kaçırmayın. Kaçan fırsat büyük olur, yarın geldiğinizde bu fırsatları ve dükkanları bulmayabilirsiniz. İlk gelen müşterilerimiz her zaman avantajlı olacaktır. Sayılı adette ve uygun ödeme seçenekleri ile bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ediyorum’ dedi.
Cihat Algün daha sonra lansmana özel hazırlattığı pastayı keserek basın mensuplarına ikram etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL