banner
Güncel

ARSA KİMİN ?

Düzce belediyesi şirketlerinden Beltaş yaptığı üretimleri sergilemek ve pazarlamasını yapabilmek için showroom yani sergi salonu yapmanın kararını aldı. Yönetim kurulu Başkanlığını AKP eski Düzce Milletvekili Fevai Arslan’ın yaptığı, başkan yardımcılığını..

ARSA KİMİN ?

Düzce belediyesi şirketlerinden Beltaş yaptığı üretimleri sergilemek ve pazarlamasını yapabilmek için showroom yani sergi salonu yapmanın kararını aldı.


Yönetim kurulu Başkanlığını AKP eski Düzce Milletvekili Fevai Arslan’ın yaptığı, başkan yardımcılığını TSO yönetim kurulu başkanı Tuncay Şahin’in, Yönetim kurulu üyeliklerini belediye başkan yardımcısı Serkan Yılmaz, İşadamı Kenan Varol ve Eski Gümüşova belediye başkanı Ahmet Azap’ın yaptıkları Beltaş’da alınan showroom kararı için, D-100 karayolu üzerinde yer aranmaya başlarken birden bire, yönetim kurulu başkanı Fevai Arslan’ın arsasının olduğu belirlendi ve başka yer aranmasına bile gerek olmadan …karar verildi ve bina yapımına başlandı.


Yaptığı üretimler arasında Asfalt, Hazır Beton ve bazalt, mıcır ve kum ,kaldırım ve bordür taşı, doğal taş (mermer,granit,bazalt) üretimlerini yapıyor. Birde Altyapı ve üstyapı inşaat işlerini yapıyor. Normal şartlarda bu işler için üretim yerinde bir yârlerde bunların teşhiri sağlanabilecekken,D-100 karayolu üzerinde ,şirketin başındaki kişinin arsasının kiralanması ve buraya 120 metrekaresi satış ofisi, 120 metrekaresi de cam mekan olarak yapılan bir binanın gerekli olup olmadığı da tartışılır hale geldi.


Özellikle bir firmanın başındaki kişiye ait bir arsanın kiralanması kiralama rakamının açıklanmaması, kaç seneliğine kiralandığının yine açıklanmaması, yıllık kira artışının ne kadar olacağının açıklanmaması da kafalarda soru işaretleri bıraktı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL