banner
Düzce Yerel

BELEDİYENİN CEP YAPIM KARARINA ESNAF TEPKİLİ!

Düzce Belediyesi’nin Cevdet Şahin Sokak’ta yapımına başladığı kaldırım cebi için esnaflar tepkili. Sokak Esnafı bir araya gelerek çalışmaya karşı çıkınca, Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, çalışmalarını durdurmak zorunda..

BELEDİYENİN CEP YAPIM KARARINA ESNAF TEPKİLİ!
Düzce Belediyesi’nin Cevdet Şahin Sokak’ta yapımına başladığı kaldırım cebi için esnaflar tepkili. Sokak Esnafı bir araya gelerek çalışmaya karşı çıkınca, Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, çalışmalarını durdurmak zorunda kaldı.
 
Sokakta bulunan esnaflar, yapılan bu park cebi ile uzun süredir mücadele ettiklerini ve cebin yapılması ile park sorununun daha da artacağını vurguladılar.
 
Esnaflar bu tür çalışmaların inceleme yapılarak ve o sokakta bulunan esnafın bilgisine başvurularak yapılması gerektiğini dile getirdiler ve çalışmanın esnafı sıkıntıya sokacağını belirterek durdurulmasını istediler.
 
Esnaflar, ‘’Bu cep veya park yerinin illa yapılması gerekiyorsa bir arka sokağa yapılabilir. Orada bir trafik akışı da yok. Bu cep için en iyi yer orası. Bu konuda imza da topladık. Belediyeye müracaatlarımızı yaptık bekliyoruz’’ diye konuştular.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL