banner
Düzce Yerel

BÜYÜK DÖNÜŞÜM BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI

Düzcelilerin büyük umutlarla ve sabırla beklediği BÜYÜK DÖNÜŞÜM’le İstanbul Caddesi, boydan boya hiçbir özelliği olmayan ruhsuz beton yığınına dönüştürüldü. Bununla da kalmadı, motosiklet ve bisiklet sürücülerinin park yeri haline geldi…

BÜYÜK DÖNÜŞÜM BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI

Düzcelilerin büyük umutlarla ve sabırla beklediği BÜYÜK DÖNÜŞÜM’le İstanbul Caddesi, boydan boya hiçbir özelliği olmayan ruhsuz beton yığınına dönüştürüldü. Bununla da kalmadı, motosiklet ve bisiklet sürücülerinin park yeri haline geldi.

 

Düzcelilere Büyük Dönüşüm diye tanıtımı yapılan ancak BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI çıkan İstanbul Caddesi’nde ki en büyüm değişiklik, boydan boya ruhsuz beton yığınına çevrilmesi oldu.  Proje görselleri ile bile birbirini tutmayan İstanbul Caddesi’nde Düzceliler  görsellerdeki caddeyi beklerken, boydan boya betondan bir cadde ile karşılaştılar.

Hiçbir özelliği olmayan cadde için aylarca yürüyecek yol bulamayan Düzceliler, ortaya çıkacak güzellik için sabırla bekledi ancak sabrın sonu selamet olmadı. Baştan sona taş döşenen ve onun dışında hiçbir şey olmayan İstanbul Caddesi sıradan beton yığınından öte gidemedi. Cadde üzerinde bulunan bir çok alan ise bisiklet ve motosiklet sürücülerinin park yeri haline geldi. Düzce Belediyesi beton yığınına çevirdiği caddeye düzenli bisiklet park alanları yapmadığı için gelişi güzel araçlarını park eden bisiklet ve motosiklet sürücüleri zaten kötü görünün İstanbul Caddesinin daha da kötü görünmesine sebep oluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL