banner
Siyaset

CHP’DE İL BAŞKANLIĞINA BASRİ KARSLIOĞLU GETİRİLDİ!

Cumhuriyet Halk Partisi İl ve Merkez İlçe yönetimlerinde yaşanan istifalar sonrası yeni atamalar yapıldı. Seçimlere kadar İl Başkanlığına Basri Karslıoğlu Merkez İlçe Başkanlığına ise Mustafa İzgin getirildi.   Geçtiğimiz günlerde..

CHP’DE İL BAŞKANLIĞINA BASRİ KARSLIOĞLU GETİRİLDİ!
Cumhuriyet Halk Partisi İl ve Merkez İlçe yönetimlerinde yaşanan istifalar sonrası yeni atamalar yapıldı. Seçimlere kadar İl Başkanlığına Basri Karslıoğlu Merkez İlçe Başkanlığına ise Mustafa İzgin getirildi.
 
Geçtiğimiz günlerde CHP’de il yönetiminde 12 kişi istifa etmiş ve il yönetimi düşmüştü. Daha sonra ilçe yönetiminden de 8 kişi istifa edip merkez ilçe yönetimi de düşmüştü. Bu olaylar üzerine Genel Merkez eski il Başkanları ile toplantı yaparak Merkez ilçeyi yaklaşık 30 gün sonra seçime götürecek olan eski il başkanı Mustafa İzgin’i görevlendirdi. İl Başkanı olarak eski il başkanı Belediye Meclis Üyesi Basri Karslıoğlu’nu da yaklaşık 45 gün sonra seçime taşımak üzere görevlendirildiği bildirildi.
 
Basri Karslıoğlu başkanlığındaki il yönetiminde Recep Ali Gelinoğlu,Emel Aydın, Fatma Karaüç, Faruk Darıyerli, Sinem Özgüner ve Hilmi Yazgeldi yer alırken Mustafa İzgin başkanlığındaki Merkez ilçe’de ise Özcan Dağıstanlı, Arzu Çakıcı, Ayşegül Aydın ve Ümit Çavuşoğlu isimleri görev yapacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL