banner
Düzce Yerel

ÇUKURLAR BEZDİRİYOR!

Düzce caddeleri çukurlardan geçilmez hale gelmeyi başladı. Öncelikle kalıcı konutlar Düzce bağlantı yolundaki çukurları sonbahar döneminde hep yazdık ancak Düzce Belediyesi yazılanları dikkate bile almadı. Büyüyen çukurların yerlerini işaretlemek içinse..

ÇUKURLAR BEZDİRİYOR!

Düzce caddeleri çukurlardan geçilmez hale gelmeyi başladı.
Öncelikle kalıcı konutlar Düzce bağlantı yolundaki çukurları sonbahar döneminde hep yazdık ancak Düzce Belediyesi yazılanları dikkate bile almadı. Büyüyen çukurların yerlerini işaretlemek içinse dubalar ile çukurları işaretlediler.
Bir diğer yol ise Düzce’nin neredeyse en yeni yolları arasında olan, Fatih Mahallesindeki eski belediye başkanı Ruhi Kurnaz’ın adını taşıyan Cadde bulunuyor. Cadde artık cadde özelliğini kaybetmiş durumda gözüküyor. Artık neredeyse köylerde veya dağ başındaki yollarda bile olmayan çukurlarla dolu caddeye bakım yapılmaması, Düzce’deki çok çukurlu yollara bir örnek olarak bu sayfalarda yer aldı.
Belediyenin savunması da, kar çok yağdı, kar ile mücadelede yollarda çukurlar oluştu gibi ortaçağ zihniyeti ile savunma yapılacak olmasıdır ki eğer döktüğünü asfalt doğru ise, eğer kar geleceğini hesaplayarak asfaltlarınızı yenilemediyseniz, buda ne havanın, ne asfaltın, ne de kar’ın suçu değil cadde sokaklarına bakmak yerine İstanbul caddesinde taş döşemekten ibarettir.


Düzce belediyesi yapılamayacak veya yapılma ihtimali olmayan ,hatta kendi dönemlerinde bitirilme ihtimali bile bulunmayan projeler ile vaadlerde bulunacağına Düzce’nin gerçek ihtiyaçlarını tespit edip başta sokaklar ve caddelere sahip çıkması gerekiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL