banner
Düzce Yerel Gündem Siyaset

Cumayeri ve Gölyaka tamam

Demokrasi ve Atılım ( DEVA) Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor. Caymaz Gölyaka ve Cumayeri İlçe Başkanlarının atama yazılarını dün akşam düzenlediği törenle teslim etti.  ..

Cumayeri ve Gölyaka tamam

Demokrasi ve Atılım ( DEVA) Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor. Caymaz Gölyaka ve Cumayeri İlçe Başkanlarının atama yazılarını dün akşam düzenlediği törenle teslim etti.

 

DEVA Partisi Düzce il Başkanı Murat Caymaz, teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor. Cumayeri’nde kurucu ilçe başkanı olarak iş insanı Yavuz Keleş’i görevlendiren Caymaz, Gölyaka’da Necmettin Canoğlu’nun kurucu ilçe başkanı olarak görevlendirdi.

Dün akşam parti binasında düzenledikleri törenle görevlendirme yazısını başkanlara teslim eden Caymaz, “ İl binamızda bu akşam yaptığımız Yönetim Kurulu toplantısında Gölyaka İlçemize Necmettin Canoğlu beyefendi ve Cumayeri İlçemize Yavuz Keleş beyefendi Kurucu İlçe Başkanı olarak görevlendirilmiştir. DEVA Partisi Kurucu İlçe Başkanlığı yetki belgelerini kendilerine takdim ettik.

Cumayeri ve Gölyaka İlçelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL