banner
Düzce Yerel Sağlık Spor

Düzcespor Yönetiminden örnek davranış

Düzcespor yönetimi aldığı kararla kovid 19 tedavisinde kullanılan immün plazma bağışı ile diğer kulüplere örnek davranış sergilediler. 3. Lig 4. Grup temsilcimiz Düzcespor’ da başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu..

Düzcespor Yönetiminden örnek davranış

Düzcespor yönetimi aldığı kararla kovid 19 tedavisinde kullanılan immün plazma bağışı ile diğer kulüplere örnek davranış sergilediler.

3. Lig 4. Grup temsilcimiz Düzcespor’ da başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular Düzce Kızılay Kan merkezinde kovid 19 tedavisinde kullanılan İmmün plazma bağışında bulundu.

Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “ Düzcespor toplum yararına yaptığı her hareketle örnek olan ve fark yaratan bir spor kulübüdür. Düzcelileri de bu tür bağışlara katılarak desteklerini bekliyoruz ” dedi.

Düzcespor Kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu bağışta bulunan isimdi. Gökhan Kapoğlu dışında  başkan yardımcısı İslam Keleş , futbolcular Ahmet Onur Doğukurt, Semih Gacarlar, Hüseyin Sarıosmanoğlu ve  antrenör Özcan Turan’da plazma bağışında bulundu. Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu kızılay’a her konuda yardım etmenin bir insanlık göreve olduğunu söyledi ve  her zaman Kızılay’ın yanında olduklarını belirtti.

 

KAN BAĞIŞLARINIZI BEKLİYORUZ

Düzcespor’lu  yönetici, futbolcu ve antrenörlerin plazma bağışının önemine vurgu yapan Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Halil Aydın “Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Kendileri böylesine önemli bir sosyal sorumluluk projesinde fark yarattılar ve örnek oldular. Kan ve Plazma bağışı hayat kurtarıyor. Kan bağış otobüsümüz 7 gün saat: 10.00-19.00 saatleri arasında tüm Düzcelilerin kan bağışlarınızı bekliyoruz. Cumartesi ve Pazar kısıtlama olmasına rağmen yine bağışta bulunabiliyor ”dedi.

Haber: Çetin RESULOĞLU

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL