banner
Siyaset

GÖLYAKA’DA CHP RÜZGARI!

CHP Gölyaka İlçe Başkanlığı, Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un katılımları ile ilçede üye tanıtım ve rozet takma töreni gerçekleştirdi. Törene Cumhuriyet Halk Partisi Düzce örgütü tam kadro katıldı. Grup..

GÖLYAKA’DA CHP RÜZGARI!

CHP Gölyaka İlçe Başkanlığı, Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un katılımları ile ilçede üye tanıtım ve rozet takma töreni gerçekleştirdi. Törene Cumhuriyet Halk Partisi Düzce örgütü tam kadro katıldı.

Grup Başkanvekili Engin Özkoç programda yaptığı konuşmada, “ Milletimizi ayrıştırmak isteyenlere, aramıza nifak sokmaya çalışanlara karşı savaşacağız. Milli mücadelede olduğu gibi birlik ve beraberlik ile daha güçlü bir Türkiye için çalışacağız.” dedi.

“YURTTAŞLARIMIZI KARŞI KARŞIYA GETİRENLERE GERÇEKTEN ÇOK HAYIFLANIYORUM”

“Tek bir üzüntüm var, bu güzelim vatanda bu harikulade vatanda yaşayan yurttaşlarımızı karşı karşıya getirenlere gerçekten çok hayıflanıyorum. Çok üzülüyorum, çok kırılıyorum. Bu vatanın evlatları, yaşayanları birlikte bu vatanı korumak için Kuvâ-yi Milliye bayrağı altında savaşan insanları, 7 düvele karşı bu güzel vatanı koruyan o güzel insanları sadece farklı düşünüyorlar diye ayrıştırmak hem gerçekten çok büyük bir günahtır hem de gerçekten çok büyük bir ayıptır.” şeklinde konuştu.

“BİZ TÜRKİYE’YİZ BİZ BİR BÜTÜNÜZ”

Biz Türkiye’yiz. Biz bir bütünüz. Biz İstiklal Savaşını verip de bu vatanı kazandık. Biz bu vatanın her karış toprağına şehit verdik. Biz bu güzel ülke için, ezan sesleri susmasın, insanlar birbirini kucaklasınlar, bu ülkede doğsunlar, bu ülkede ölsünler ama asla vatanlarından, bayraklarından vazgeçmesinler diye mücadele ettik.

İşte o mücadelenin bayrağını ilk dalgalandıran Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını buradan saygıyla anıyorum, sevgiyle anıyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL