banner
Siyaset

GÖLYAKA’DA DENGELER DEĞİŞİYOR! BEKİR AKBULUT İYİ PARTİ’YE GEÇTİ!

Önceki dönem Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut düzenlenen törenle İyi Parti Düzce Teşkilatına üye oldu. Akbulut’un İyi Parti’ye katılmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten  İl Başkanı Yunus Özay Er, “Bir sonraki..

GÖLYAKA’DA DENGELER DEĞİŞİYOR! BEKİR AKBULUT İYİ PARTİ’YE GEÇTİ!

Önceki dönem Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut düzenlenen törenle İyi Parti Düzce Teşkilatına üye oldu. Akbulut’un İyi Parti’ye katılmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten  İl Başkanı Yunus Özay Er, “Bir sonraki seçimlerde Gölyaka’yı kazanacağımızı söylemiştim, iddiamı arttırarak sürdürüyorum” dedi.

 

Gölyaka Eski Belediye Başkanı Bekir Akbulut, siyasi hayatına bundan sonra İyi Parti çatısı altında devam edecek. Akbulut’un rozet takma töreninde konuşan İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, “Teşkilatımız için de benim için de önemli bir gün. Siyaset bir iddia işidir. Teşkilatım ve ben hep iddia sahibi olduk. Siyasetin hedefle yapıldığını biliyoruz. Bundan birkaç ay önce Düzceli önemli bir siyasetçiye bir sonraki seçimlerde Gölyaka’yı kazanacağımızı söylemiştim. Bu söylemimi artırarak sürdürüyorum” dedi..


Eski Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut, “Siyaset duruş ister karakter ister. Eve ekmek götürmek de bir siyasettir. Türkiye’de siyaset böyle işlemiyor. Siyasette fincancı katırlarını ürkütmemek gerekir. Ben zor bir adamım, kontrol edilemez bir adamım, üslubum zor. Yunus Başkana bunları söyledim. O da bana ben seninle varım abi dedi. Yunus başkanı önceden beri tanıyordum geldi; gitti, birlikte yol yürüyeceğimize beni inandırdı” dedi.

Akbulut, “Bugüne kadar hiçbir şeye eyvallah demedim. Kendime göre düşüncelerim var. Siyaset bir takım oyunudur ama herkesin de bir fikri vardır. Ben fikrimi her zaman söylerim. En çok da oy verdiğim insanı eleştiririm” dedi.

Seçimlerde Gölyaka’dan aday olabileceğinin sinyalini veren Akbulut, “Partim uygun görür ve biz de Gölyaka’dan aday olursak, seçimlerde göreceğiz, Gölyaka halkı bana güveniyor mu? Ben onlara güveniyorum. Gölyaka’da herkes birbirini bilir. Herkes kimin ne yaptığını da bilir” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL