banner
Düzce Yerel

KADIN EMEĞİ DEĞERLENECEK!

Düzce il Özel İdaresi bünyesinde kadınlar tarafından kurulan dernek ve kooperatiflere hizmet verecek  “kadın emeği merkezi”nde son aşamaya gelindi. Cezaevi yanındaki kalıcı iş merkezlerinde İl Özel İdaresinin yanındaki blok kadın..

KADIN EMEĞİ DEĞERLENECEK!

Düzce il Özel İdaresi bünyesinde kadınlar tarafından kurulan dernek ve kooperatiflere hizmet verecek  “kadın emeği merkezi”nde son aşamaya gelindi.

Cezaevi yanındaki kalıcı iş merkezlerinde İl Özel İdaresinin yanındaki blok kadın emeği merkezi olarak düzenleniyor. Düzce il özel idaresi genel sekreteri  Hayri Şen’in büyük çabaları ile hizmet vermeye başlayacak olan merkezde kooperatif ve dernekler üretim yapabilecek, ürettiklerini daha sonra açılacak merkezde satışa sunabilecekler. Bu sayede de evlerine para götürme, yada yardımlarda bulunma imkanına sahip olabilecekler.

Kalıcı iş merkezinin eski pis halinden kurtulması ,binadaki bir çok değişikliğin yapılması çatının escort ataşehir değiştirilmesi sonrasında pırıl pırıl bir hale gelen yerin kullanılması, kadın emeği merkezi olarak düşünülmüştü. Bayanların özel ilgi gösterdikleri merkezde bazı bölümlerde üretimler başladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL