banner
Düzce Yerel

MİLLİ SERVET HEBA OLUYOR!

Bir bölümü Düzce belediyesine ve Bayram ailesine ait Düzce BAYRAMZADE KATLI OTOPARK’ının bu günkü durumu milli servetin resmen yok edildiği izlenimini veriyor. İsmail Bayram döneminde yapılan Bayramzade katlı otoparkının, arsa..

MİLLİ SERVET HEBA OLUYOR!

Bir bölümü Düzce belediyesine ve Bayram ailesine ait Düzce BAYRAMZADE KATLI OTOPARK’ının bu günkü durumu milli servetin resmen yok edildiği izlenimini veriyor.
İsmail Bayram döneminde yapılan Bayramzade katlı otoparkının, arsa sahipleri, Faruk Özlü yönetiminin işbaşına gelmesi ile sorunlar yaşanmaya başladı.
Taraflar Mahkemelik oldu, son olarak mahkemenin yeniden görülmesi 2022 yılı Haziran ayındaki yeni celseye kaldı.
Her gün onlarca aracın park edildiği katlı otopark da ise Otoparkın işletmesinin Yeypaş’a ait olduğunu gösteren tabelalar duruyor…Oysa Yeypaş diye bir firma kalmadı.. Faruk Özlü ilk olarak kendisinden önce yapılanları değiştirdi…. Tabelalar eskinin yadigarı kaldı…


Katlı otopark da tavanlara asılan çıkışları gösteren tabelalar park yapılan araçların üzerine düşecek hala gelmiş, Özlü ve ekibinin ilgilenmediği görülüyor ki ,o tabelalardan birisi bile bir aracın üzerine düşmesi ile belediyenin başının çok ağrıyacağını herhalde tahmin bile edemiyorlar.
Merdivenlerin kenarlarına konulan denizliklerin bile ,binanın her zeminin ve duvarlarının nemli olması dolayısıyla artık dökülmeye başladığı görülüyor…


Yangın panolarının çalışıp çalışmadığı bilinmezken, yangın dolaplarının üstlerinin ve çevresinin örümcek ağları ile çevrilmesi belediyenin ilgisini gösteriyor ve yangın emniyeti konusundaki belediyenin hassasiyetini gözler önüne seriyor.


Katlı otoparkın zeminini hemen her katta sular ile kaplı, suların temizlenmemesi binanın betonunun her geçen gün korozyon nedeniyle gücünü kaybetmesine neden oluyor.


Katlı otoparkdaki kameraların çalışıp çalışmadığı ,girişte Nuh Nebiden kalma elle makbuz kesilmesi bile katlı otoparkın gözden çıkarıldığı izlenimini veriyor…
Kısacası….
Düzce’nin tek katlı otoparkı Faruk Özlü ve ekibinin ilgisizliği , dikkatsizliği, alakasızlığı nedeniyle bir milli servetin yok olmasını sağlıyor

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL