banner
Siyaset

MUSTAFA KESKİN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI İLAN ETTİ!

Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin 2023 genel seçimlerinde Ak Parti’den Milletvekili olabilmek için istifasını verdi ve düzenlediği basın toplantısı ile aday adaylığını ilan etti. Ak Parti Düzce İl..

MUSTAFA KESKİN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI İLAN ETTİ!

Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin 2023 genel seçimlerinde Ak Parti’den Milletvekili olabilmek için istifasını verdi ve düzenlediği basın toplantısı ile aday adaylığını ilan etti.

Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin 2023 Genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olabilmek için il başkanlığından istif etti. İstifasını bugün kamuoyuna açıklayan Keskin iddialı konuştu, ” Hedefimiz genel seçimlerde Düzce’de 3-0, seneye yapılacak seçimlerde de 10-0 yapmak” dedi.

Önümüzdeki Mayıs ya da Haziran ayında yapılması planlanan genel seçimlerde Düzce’den milletvekili aday adayı olmak isteyen Ak Parti İl Başkanı Mustafa Keskin il başkanlığı görevinden istifa etti. Bugün düzenlediği basın toplantısıyla istifa ettiğini kamuoyuna duyuran Keskin, genel merkezin tensibi ile milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa ettiğini açıkladı, Düzcelilerin desteği ile siyasete milletvekili olarak devam etmek istediğini söyledi.

Seçimlerde Düzce’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a büyük destek vereceğine inandığını söyleyen Keskin, ” 2018’den daha çok milletvekili çıkartacağız, rekor kıracağız, Düzce dimdik durarak Sayın Cumhurbaşkanımıza gereken desteği verecektir. Alnımız açık bir şekilde işte size Düzce’yi getirdik diyeceğiz. Bunu tüm Düzce ile yapacağız.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL