banner
Ekonomi

ÖĞRENCİ SERVİS ÜCRETLERİ İKİNCİ DÖNEM ZAMLI OLACAK!

Düzce Otobüsçüler, Minibüsçüler ve Servis Araçları Odası Başkanı Bülent Özbakır, eğitim ve öğretim yılı ikinci döneminde servis ücretlerine benzin zamlarından dolayı ek zam yapılacağını belirterek bugünkü şartlarda minibüsçü esnafının zararına..

ÖĞRENCİ SERVİS ÜCRETLERİ İKİNCİ DÖNEM ZAMLI OLACAK!

Düzce Otobüsçüler, Minibüsçüler ve Servis Araçları Odası Başkanı Bülent Özbakır, eğitim ve öğretim yılı ikinci döneminde servis ücretlerine benzin zamlarından dolayı ek zam yapılacağını belirterek bugünkü şartlarda minibüsçü esnafının zararına iş yaptıklarını dile getirdi.

Pandemi nedeniyle servis işiyle uğraşan minibüsçü esnafının zor günlerden geçtiğini hatırlatan  Düzce Otobüsçüler, Minibüsçüler ve Servis Araçları Odası Başkanı Bülent Özbakır, pandemi ve ardından gelen zamlar bizleri bitirme noktasına getirdi. 2022 yılı itibari ile servis ücretlerinin yeniden değerlendirilmesi için Belediye ile görüşme yapacaklarını belirten Özbakır, hem fabrika servislerine hem de okul servislerine zam yapmak zorunda olduklarını dile getirdi. Velileri de düşündüklerini ve adeta arada kaldıklarını belirten Başkan Özbakır, mazot zamlarından dolayı onların da cebini zorlamadan bir zam yapmak zorundayız diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL