banner
Düzce Yerel Spor

ÖZLÜ’DEN GALİBİYET VE ŞAMPİYONLUK PİRİM SÖZÜ

Play off 1. tur karşılaşmaları öncesinde Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ den Düzcespor’ a moral ziyareti. Şıralık da bulunan Düzcespor tesislerinde Düzcespor’un deplasmanda Perşembe günü 68 Aksarayspor ile oynayacağı..

ÖZLÜ’DEN GALİBİYET VE ŞAMPİYONLUK PİRİM SÖZÜ

Play off 1. tur karşılaşmaları öncesinde Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ den Düzcespor’ a moral ziyareti. Şıralık da bulunan Düzcespor tesislerinde Düzcespor’un deplasmanda Perşembe günü 68 Aksarayspor ile oynayacağı play off 1.turu karşılaşma öncesinde futbolcu, teknik kadro ve yönetim kurulu ile bir araya geldi. Toplantıda şampiyonluk durumunda pirim sözü verdi. Özlü “ Perşembe günü yapılacak olan karşılaşmayı ayın bana gelin, şampiyon pirimi için para telefuz etmiyorum ama sizleri memnun edecek bir pirim verilecek.Sizlerin Düzcespor’u şampiyon yapacağınıza gönülden inanıyorum. Önce Aksaray maçını alın gelin.”

YAVUZ İNCEDAL
Düzcespor teknik direktörü Yavuz İncedal yaptığı konuşmada Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ ye desteklerinden dolayı teşekkür ederek , Düzcespor çok iyi futbolculardan oluşan kadroya sahip olduğunu belirterek tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirtti.

BAŞKAN KAPOĞLU
Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu “futbolculara inandıklarını belirterek onlar bizim yüzümü kara çıkarmayacaklardır. Yönetim, teknik kadro ve futbolcular olarak şampiyonluğa kenetlendik. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlüye desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
Düzcespor kafilesinin 68 Aksaray deplasmanı öncesinde dualar ile kurban kesilerek Aksaray’a uğurlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL