banner
Düzce Yerel

SEBZE VE BALIKÇILAR ODASINDA KAN DEĞİŞİMİ!

Düzce esnaf ve sanatkarlar odası birliğine bağlı odalardan yönetimlerde değişimler başladı. Desop’ba bağlı odalardan Düzce Sebzeciler ve balıkçılar odasının yapılan genel kurulunda iki başkan adayı ve ekipleri yarıştı. Kongrede 251..

SEBZE VE BALIKÇILAR ODASINDA KAN DEĞİŞİMİ!

Düzce esnaf ve sanatkarlar odası birliğine bağlı odalardan yönetimlerde değişimler başladı.
Desop’ba bağlı odalardan Düzce Sebzeciler ve balıkçılar odasının yapılan genel kurulunda iki başkan adayı ve ekipleri yarıştı.
Kongrede 251 üye oy kullandı,oyların 3 tanesi geçersiz sayıldı.geriye kalan 248 oyun 157 sini İslam Batuhan Yangaz,geriye kalan 91 tanesinide Musa Sarı aldı.Bu sonuçlarla İslam Batuhan Yangaz Düzce sebzeciler ve balıkçılar odasının yeni başkanı oldu.
Eski Başkan Musa Sarı ve ekibi , seçime katılan üyelerin çoğunluk oyunu alamadı.Diğer başkan adayı İslam Batuhan Yangaz’ın listesi üyelerin çoğunluk oyunu alarak Sebzeciler ve balıkçılar odasının yeni yönetim kuruluna seçildiler.
Düzce sebzeciler ve balıkçılar odasının yeni yönetim kurulu İslam Batuhan Yangaz başkanlığında Zeki Yıldırım, Fatih Çalışkan, Sinan Bektaş ,Ahmet Arslan, Muhammed Efe ,,Aydın Ilgaz asil üyeler olarak Aydan Kurt, Mustafa Yanar,Metin İşcen,Ömer Turan,Yakup Şahin,Ercan Bülbül ve Mustafa Erzurum’dan oluşan yedek üyelerden teşekkül etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL