banner
Gündem

SON SİSTEM FİLTLERE NE OLDU?

Yığılca’daki çimento fabrikası beklendiği gibi doğaya zarar vermeyen filitre sistemleriyle donatılmadı mı? Yıllardır Yığılca kurulan çimento fabrikasının doğaya zararlı mı yoksa zararsız mı diye Düzceliler ikiye bölündü. Tüm itirazlara rağmen..

SON SİSTEM FİLTLERE NE OLDU?

Yığılca’daki çimento fabrikası beklendiği gibi doğaya zarar vermeyen filitre sistemleriyle donatılmadı mı?

Yıllardır Yığılca kurulan çimento fabrikasının doğaya zararlı mı yoksa zararsız mı diye Düzceliler ikiye bölündü. Tüm itirazlara rağmen yatırım almayan Yığılca halkı fabrikaya sahip çıktı ve “Gençlerimiz işsiz. Bu fabrikada iş imkanı bulacak” mantığıyla fabrikanın yapımına destek oldu.

Eski Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’in de canla başla savunduğu ve doğaya hiçbir zarar vermeyeceğini ısrarla vurguladığı çimento fabrikası çalışmaya başladı.

Oldukça uzaktan çekilen bu fotoğrafta çimento fabrikasının bacasından çıkan dumanın doğaya zarar vermemesinin fotoğrafıdır.

Hava kirliliği ile mücadele sürerken ve yetkililer fabrika bacalarını uzaktan izleyecekleri sistemlerden bahsederken, bu sisteme Yığılca’da hizmet veren çimento fabrikası takılmadı mı acaba?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL