banner
Güncel

TEŞEKKÜRLER….

EMİNE SERT -Doğuş Rehabilitasyon merkezi , ŞENNUR AKAR- Pelamir otel müdürü, DÜZCE SEVDALILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ ve ARAMA KURTARMA EKİBİ… Yardımsever insanlara güvenirim çünkü kalpleri sevgi ile doludur. Güvenirim çünkü onlar..

TEŞEKKÜRLER….

EMİNE SERT -Doğuş Rehabilitasyon merkezi , ŞENNUR AKAR- Pelamir otel müdürü, DÜZCE SEVDALILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ ve ARAMA KURTARMA EKİBİ…

Yardımsever insanlara güvenirim çünkü kalpleri sevgi ile doludur. Güvenirim çünkü onlar kin tutmayı sevmezler merhametlidirler. Özel insanlarımızın ve yardıma muhtaç insanlarımızın yanında olup ışık oluyorsunuz. Biz özel insanlarımız diyoruz ki sizleri tanıdığımız için şükürler olsun. Sizin de hayatiniz ışıklarla dolsun diyoruz.

Rabbimin rahmeti iyilik yapanlara yakındır. Hepimiz biliyoruz ki adaleti iyilik yapmayı insanlara yardımda bulunmayı emrediyor. Ne mutlu sizlere böyle güzel hayırlı işlerle uğraşıyorsunuz.

EMİNE SERT ve ŞENNUR AKAR yüreği güzel insanlar kızımın ve kızım gibi özel çocukların kanatsız melekleri.. Hayatta her şeyin bir nedeni olduğunu düşünüyorum. İlk önce rabbime sonra hayatımdan geçen özellikle sizlere, herkese şükrediyorum.

EMENE SERT diyor ki..

Özel çocuklar onlardan öğreneceğimiz o kadar çok şey var ki aslında. Merhamet gibi karşılıksız sevgi gibi. Bir tebessüm bir sıcacık sarılma şefkatli bir saç okşamak gibi. Kısacası insan olmak gibi. Şu yalan dünyada bekli de tek gerçek onlar. Yalansız riyasız çıkarsız seven mutlu olan tek gerçek. Bizlere unuttuğumuz insanlığı yüzümüze vururcasına hatırlatan kanatsız melekler.. İyi ki varsınız …

Bana göre en büyük erdem insanın vicdanini dinlemesi ve iyilik yapmak için çaba harcamasıdır. EMİNE SERT, ŞENNUR AKAR, DÜZCE SEVDALILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ, ARAMA KURTARMA EKİBİ gibi.. Dünya bize emanet, biz özel insanlar ve maddi manevi ihtiyaç sahiplerimiz sizlere emanet. Onca yasadığımız geçmişten gelen kötü enerjileri dağıtıp ruhumuza mutluluk huzur güneşi doğduruyorsunuz.

Engelleri anlamak için engelli olmaya gerek yok. Bu güzel insanlarımız engelliliği bedenlerinde ruhlarında yaşamış, yüreklerinde hissetmişlerdir. Özel annelerin ve çocuklarımızın  hayatlarını en iyi bilenlerdendir. Onlar bizlerin içlerine girmekten gurur duyan, hislerimize, üzüntülerimize, sevinçlerimize ortak olan insanlarımız. Birebir evlerine ziyaretlerine gidip yardım etmekten mutlu olan insanlarımız. İnsanların dokunmak dahi istemediği sıvıları hiç düşünmeden, irrite olmadan silen güzel insanlardır.

Hayatta olabileceğimiz en güzel yer bir duanın içinde olmaktır. Sizlerde bizlerin dualarımızdasınız. Sevmeyi ne güzel biliyorsunuz. Özel çocuklarımızın mutlulukları özgüvenleri çoğalıyor sizlerin sayesinde.

Diyorsunuz ki.. Kimse engelli olmak istemezdi, bu onların tercihi değil ve hayata bizlerin gözünden bakarak bizim gibi anlamak gerektiğini.. Özel insanlarımızı anladığımız zaman yanlarında olduğumuz sürece insan olmuşuz demektir…

İyi ki varsınız, sizleri tanıdığım için insanlığımdan gurur duyuyorum. Sizler bizim mucizemizsiniz.

Sevmeyi bilen insan güçlüdür. Seven insan merhametlidir. İnsanları olduğu gibi kabul eder. Huzurludur, pozitiftir,  alçak gönüllüdür. İyi ki biz ve Düzce sizleri tanıdı ve gururla yanımızda olduğunuz için ayakta alkışlıyorum.

EMİNE SERT, ŞENNUR AKAR, DUZCE SEVDALILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ ve ARAMA KURTARMA EKİBİ

TEŞEKKÜRLER….

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL