banner
Güncel

TÜRK ORDUSU!…

Çok kızıyorum ben, Ülke gündemindeki arsızlıkların üzerini örtmek için sanal gündem, sanal kaos yaratan siyasilerimize.. Daha çok kızıyorum, bu sanal gündeme muazzez dinimi ve şanlı ordumu alet etmelerine.   Ülkemde..

TÜRK ORDUSU!…

Çok kızıyorum ben,

Ülke gündemindeki arsızlıkların üzerini örtmek için sanal gündem, sanal kaos yaratan siyasilerimize..

Daha çok kızıyorum, bu sanal gündeme muazzez dinimi ve şanlı ordumu alet etmelerine.

 

Ülkemde sanki bir salgın yokmuşçasına, sanki vatandaşların ekonomik zorlukları yokmuşçasına milli ve manevi değerlerimizin haraç mezat elden çıkarılmasına.

“Elden çıkarılması” diye yumuşatarak yazıyorum dikkat ederseniz. Topraklarımızı ve Cumhuriyet kazanımlarını peşkeş çekiyorlar demiyorum terbiyemden.

Lakin bizi idare edenlerde bu kadar feraset, bu kadar utanma, bu kadar adil olduklarını zannetmediğimden seviyemizi koruyalım dedik.

 

Bir televizyon tartışma programında, “mandacılık” konusu gündeme gelince CHP MERSİN Milletvekili Ali Mahir BAŞARIZ “Cumhuriyet tarihinde ilk kez devletin Ordusu KATAR’a satılmıştır..” sözünü söyleyince çarşı karıştı. “Vay Efendim, Türk ordusu satılık mıdır?..” diye başlayan dibine kadar siyaset kokan tepkiler gelmeye başlayınca ben derin bir “Eyvaaaah” çektim. “Bundan sonra ülkemiz üzerine karabasan gibi çöken pahalılık, geçim sıkıntısı ve Pandemi belki haftalarca gündemde olmayacak..” diye hayıflandım.

 

Bitti mi?, bitmedi tabiiki,

Hemen peşinden Partili Cumhurbaşkanımız birde bunu Milli Güvenlik meselesi yaparcasına, “Eeeey! CeHaPe’nin başındaki zat, senin Milletvekilin kalkacak benim Silahlı Kuvvetlerime edepsizce, alçakça hakaret edecek ve sen bunu kapının önüne koymayacaksın. Mehmetçiğine bu denli sahip çıkan bu Millet, seni asla affetmeyecektir. Sandıkta da affetmeyecektir…”

 

Pekala, bu kadar gürültü kopmasına sebep olan KATAR kimdir biliyor musunuz?.

Bana göre KATAR asla bir devlet değildir. Pekala nedir?, Katar İngilizlerin sömürgeleştirmek istediği Müslüman Ülkelerde kullandığı satın alma teşkilatıdır.

Katar aynı zamanda Müslüman görünümlü Lawrence’ların yönettiği uç karakollarıdır. Türkçesi İngiliz sermayesidir.

Millet Pandemi ile, geçim sıkıntısı ile, yarın korkusu ile yaşarken siz Ordumuzun göz bebeği Arifiye’deki Tank-Palet fabrikasını, kimine göre Katar’a sattınız, bana göre 25 yıllığına işletim hakkını Katar’a devrettiniz. Bununla kalmadınız, Kanal İstanbul diye bir şey çıkarttınız, Trakya’da bir KATAR kadar araziyi Katar’a sattınız. Yetmedi İstanbul Borsasının % 10 luk bölümüne sattınız. Daha bilmediğimiz ve buradan zikretmeyeceğim bir sürü mülk.

Efendim, “Yabancı sermaye ülkemize gelmesin mi demek istiyorsunuz?..” diyenler olabilir. Kardeşim ben hiçbir zaman yabancı yatırımların karşısında olmadım. Gelsin Fabrika kursun, iş yeri açsın, o kadar işsizin derdine derman olsun. Ama kurulmuş olan bir edinime yatırım diyemezsiniz. Sen Taş taş üzerine koyma, kurulmuş bir düzene çök. Yok öyle yağma Hasanın böreği. Duyduğumuza göre Türk Silahlı Kuvvetlerin büyük ortak olduğu ASELSAN da aynı akıbete uğrayacakmış. İnşallah yalandır.

 

Aslında o tartışma programının tamamını izledim. 2-3 saatlik programda 3 dakikalık bir söz ki programın tamamını izlediğiniz zaman bunun Kahraman Ordumuza hakaret olmadığını göreceksiniz. Fakat o kadar sert söylenmemesi gerektiği konusunda hemfikiriz.

Ama biz bunların daha kötülerini bu siyasilerimizden duyduk.

Süleymaniye’de Mehmetçiğin kafasına çuval geçirildiğinde “nota verelim” denildiği zaman “Ne notası, Müzik notası mı?..” diye işi sulandıranlar mı istersiniz. Şehide “KELLE” diyen mi istersiniz. “Mehmetçik ölmek için maaş alıyor..” diyen mi istersiniz. Siyasilerimizin ise bu sözlerden dolayı hiç yüzleri kızarmadı biliyor musunuz?.

Türk Ordusunun içine FETÖ denen şerefsizlerin militanlarını Generalliğe kadar yükselten siz, Türk ordusu konusunda yalandan korumacılık yapamazsınız. Bu hainlerin hainliklerini 15 Temmuz’da kafamıza kurşun yağınca, bomba yağınca anladık.

Ama bu konuda yine benim gariban Mehmetçiğim bedel ödedi. Bank Asya’nın önünden geçenler bedel ödedi.

 

Beyler,

Dünyanın en eski ve en disiplinli ordusu bizim ordumuzdur. METEHAN’dan bu güne 2228 yıl geçti. Yani Türk Silahlı Kuvvetlerin yaşı 2228 dir. O günden bu güne kadar dimdik ayakta kalan tek ordudur benim ordum.

Siz benim Kahraman ordumu siyasi ve kişisel beklentileriniz yüzünden yıpratamazsınız. Çekin artık ellerinizi bu Milletin Dini ve Ordusunun üzerinden. Milli ve manevi duyguları ile fazla oynamayın, yeter artık.

Çünkü TÜRK MİLLETİ; DEVLETİ VE ORDUSU İLE BİR BÜTÜNDÜR.. Ve bu bütünlüğün yetkisi de T.B.M.M. dedir. Vesselam…

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL