banner
Güncel

UMUT HİÇ BİTMEYEN BAHAR MEVSİMİDİR

Her insan umut bekliyor haydi destek olalım gözlerimizi kapatmayalım lütfen.. Bazı şeyler emek ister DÜZCE SEVDALILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başkanı REŞİT KURT ve başkan yardımcısı RECEP DEMİRCİ olmak kolay değil. Diyorlar..

UMUT HİÇ BİTMEYEN BAHAR MEVSİMİDİR

Her insan umut bekliyor haydi destek olalım gözlerimizi kapatmayalım lütfen..

Bazı şeyler emek ister DÜZCE SEVDALILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başkanı REŞİT KURT ve başkan yardımcısı RECEP DEMİRCİ olmak kolay değil. Diyorlar ki yorulmayız biz gelsin dünya üzerimize istediği kadar gelsin..

Bazı umutlar dünyaya yayılır. Umudunuzu kalbinizde hissedin ve onu temiz tutun. Tutun ki özel insanlarımızın karanlık dünyalarına ışık olalım. Engelli insanlarımızın yanında olduğumuz sürece insan olmuşuzdur demektir. Özel insanlarımızın özgürlüklerini hediye edelim mi hep birlikte.. diyorlar..

Akülü tekerlekli sandalyeye kavuşan güzel insanımız büyük mutluluk yaşarken özgürüm ben artık duyun özgürüm diyor.. Aileleri de başkan REŞİT KURT’ a ve başkan yardımcısı RECEP DEMİRCİ’e teşekkür ettiler. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin diye dualarında yer aldılar. Bir duanın içinde yer almak ne mutlu size..

Gayemiz bir nebze olsun onların hayatlarına dokunabilmek ve sosyal hayatlarına adapte olmalarını sağlamaktır diyorlar. Bu vesile ile çevresinde akülü tekerlekli sandalye ve normal tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan kişilerin ve bir engelinin hayatına bende dokunmak istiyorum diyen vatandaşlarımız derneğimizle iletişim kurabilirler.

 

Engelli insanların ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Sadece bu mu maddi manevi güzel ailelerimizin ihtiyaçları için çırpınıyorlar. Bazen yürüyemeyen insanlarımızın ayakları, görmeyenlerin gözleri oluyorlar. Bazen destekleriyle bir ekmek bir tas çorba oluyor gün geçtikçe bu örnek insanlar Reşit abiler Recep abiler artacak sizlerin sayesinde.

Hayatta her insanın maddi manevi durumları eşit olmayabilir. Kimi zaman bazı insanlar lüks içinde yaşarken bazı insanlar ise karınlarını zor doyuruyorlar. Yardım severlik kavramını biz insanlara benimseten hayatımızda önemli bir yere koyan kişilere ise DÜZCE SEVDALILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ  başkanı REŞİT KURT VE başkan yardımcısı RECEP DEMİRCİ  denir.. Ah şu kalbinizin güzelliği birde yüzünüze yansıyor ya huzur dağıtıyorsunuz bu güzel insanlarımıza..

Diyorlar ki engelli kardeşlerimizin yaşadıkları sorunlar sadece kendilerinin değil çevrenin toplumun tüm insanların sorunudur. Bu güne kadar engelli bireylerimize nasıl sahip çıktıysak bundan sonrada çalışmalarımız ve desteğimiz devam edecektir.

Umut hiç bitmeyen bahar mevsimidir. İçine kar da yağar fırtına da kopar ama çiçekler hep açar. DÜZCE SEVDALILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başkanı REŞİT KURT ve başkan yardımcısı RECEP DEMİRCİ gönlü güzel kalpleri temiz insanların sayesinde ..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL