banner
Düzce Yerel

VALİ ATAY’DAN YENİ YIL ZİYARETLERİ !

Düzce Valisi Cevdet Atay beraberinde daire müdürleri ile birlikte yeni yıla adeta sahada girdi. Önce hastaneleri, ardından sevgi ve huzur evlerini ziyaret eden Vali Atay, Polis ve jandarma teşkilatlarını da..

VALİ ATAY’DAN YENİ YIL ZİYARETLERİ !

Düzce Valisi Cevdet Atay beraberinde daire müdürleri ile birlikte yeni yıla adeta sahada girdi. Önce hastaneleri, ardından sevgi ve huzur evlerini ziyaret eden Vali Atay, Polis ve jandarma teşkilatlarını da unutmadı.  Yeni yıla görevleri başında giren İtfaiye ekiplerini de yalnız bırakmayan Vali Atay, Düzce’deki restoran ve kafeleri de denetledi ve gençlerle bol bol sohbet edip yeni yıllarını kutladı.

 

Düzce Valisi Cevdet Atay, yılbaşı akşamı yine gönüllere dokundu. Düzce’de alınan yılbaşı tedbirlerini denetleyen Vali Atay, ardından Şehit Osman Çatana Polis Karakolu ve Konuralp Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek görevli personellerle bir araya geldi.
Ziyaretlerinin ardından Düzce Üniversitesi Kampüs bölgesine geçen Vali Atay, bölgede bulunan kafeteryalara girerek, burada oturan üniversite öğrencileri ve kafeterya çalışanlarının yeni yıllarını kutladı.

 

Denetimler sırasında, Düzce’de vatandaşların mutlu ve huzurlu bir yılbaşı geçirmeleri için gerekli tüm önlemlerin alındığını belirten Vali Atay, beraberindekiler ile birlikte Şehit Osman Çatan Polis Merkezine giderek, burada görevli polis ekipleri ve gece kartalları ile bir araya geldi.

 

Görevli personelin yeni yılını kutlayan Atay, buradan Konuralp Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

 

Ardından Düzce Üniversitesi Kampüs bölgesindeki kafeteryaları da denetleyen Vali Atay, kafelerde oturan üniversite öğrencileri ve kafe çalışanlarının yeni yılını kutladı.

 

Gençlerle bol bol sohbet eden Vali Atay, ardından şehit merkezinde de kafeleri gezdi ve vatandaşların yeni yıllarını kutladı.

 

Vali Atay Düzce Devlet Hastanesi, Düzce Araştırma ve Uygulama hastanesi çalışanları ile Düzce İtfaiyesi personelini de ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı ve nöbetlerinde kolaylıklar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL