banner
Güncel

VATANDAŞLAR KONURALP’TE ANTİK KENTE YOLCULUK YÜRÜYÜŞÜ YAPTI!

15-22 Nisan Turizm Haftası nedeniyle Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nce Konuralp’te Antik Kente yolculuk yürüyüşü düzenlendi. Vatandaşların ilgi gösterdiği yürüyüşe İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabahattin Parlak ile Düzce’de..

VATANDAŞLAR KONURALP’TE ANTİK KENTE YOLCULUK YÜRÜYÜŞÜ YAPTI!
15-22 Nisan Turizm Haftası nedeniyle Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nce Konuralp’te Antik Kente yolculuk yürüyüşü düzenlendi. Vatandaşların ilgi gösterdiği yürüyüşe İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabahattin Parlak ile Düzce’de faaliyet gösteren bazı seyahat acenteleri de katıldı.
 
Turizm haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nce Konuralp’te Antik Kente yolculuk yürüyüşü düzenlendi. Prusias ad Hypium Antik Kenti’nden başlayan yürüyüş öncesi vatandaşlara kazı çalışmaları hakkında bilgiler verildi ve kazı alanı ziyaret edildi.
 
İl Kültür ve Turizm Müdürü Sebahattin Parlak yürüyüşe katılan vatandaşlara teşekkür ederek Konuralp’in önemli bir tarihe ev sahipliği yaptığını belirterek kazı çalışmalarına destek veren Düzce Belediyesine teşekkür etti.
 
Konuralp Antik Tiyatro ve Kemerkasım Su Kemerleri arasındaki 5,5 km’lik yürüyüş parkurunda doğal güzellikleri ve tarihi keşfederek yürüyüş yapan vatandaşlar tarihi Roma Köprüsü’nü de gördükten sonra Antik Kente geri geldiler.
Etkinliğin sonunda Düzce Belediyesince yürüyüşe katılan vatandaşlara iftar yemeği verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL