banner
Siyaset

ZAFER PARTİSİ GENEL BAŞKANI ÜMİT ÖZDAĞ DÜZCE’DE!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Düzce’de ziyaretler gerçekleştirdi. Özdağ, Alemdar Sokak’ta partisinin il binasının açılışını yaptıktan sonra esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet etti. Özdağ, Zafer Partisi Düzce İl Başkanlığı..

ZAFER PARTİSİ GENEL BAŞKANI ÜMİT ÖZDAĞ DÜZCE’DE!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Düzce’de ziyaretler gerçekleştirdi.

Özdağ, Alemdar Sokak’ta partisinin il binasının açılışını yaptıktan sonra esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet etti.

Özdağ, Zafer Partisi Düzce İl Başkanlığı yönetimiyle birlikte Düzce Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini, Şehit Aileleri Derneği ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Derneği’ni de ziyaret etmeyi ihmal etmedi.

Özdağ, daha sonra partisi tarafından Akçakoca ilçesinde üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen “21. Yüzyılda Göç Politikası” paneline katıldı.

Bir öğrencinin “6’lı masa ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mahsur Yavaş’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı hakkında ne düşünüyorsunuz” sorusu üzerine Özdağ, şunları kaydetti:”Biz Mansur Yavaş’ın 6’lı masa tarafından aday gösterilmesini talep ettik. Gündeme getirdik. Ama bu doğrultuda 6’lı masadan bir karar çıkmadı. Çıkacak mı? Pek zannetmiyorum. Muhtemelen 6’lı masa dağılacak. Oraya doğru gidiyor. Peki Mansur Yavaş, 6’lı masa dışında bir yerden aday olur mu? Kendisinden gelen açıklamalar, aday olmayacağı doğrultusunda.”

Özdağ, panelin ardından üniversite öğrencileriyle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra kentten ayrıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL