banner
Siyaset

ZİYARETLER NEDEN ARTTI?

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce il başkanı Semih Cemşit yayınladığı basın açıklamasında Vali ve devlet erkanının köyleri ziyaretlerini eleştirdi. Cemşit “seçim yaklaştığı için mi bu ziyaretler artmaya başladı “dedi. Cumhuriyet Halk..

ZİYARETLER NEDEN ARTTI?

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce il başkanı Semih Cemşit yayınladığı basın açıklamasında Vali ve devlet erkanının köyleri ziyaretlerini eleştirdi.
Cemşit “seçim yaklaştığı için mi bu ziyaretler artmaya başladı “dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi il başkanı Semih Cemşit yaptığı açıklamada “son dönemde sayın valimiz ile devlet erkanının hızlanan köy ziyaretlerinin sebebini soruyor ve alışık olmadığımız bu ziyaretleri merakla takip ediyoruz.”dedi.Cemşit “ Köylerimizin somut ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tüm çalışmaları şüphesiz ki hep birlikte destekleriz. “diyerek açıklamasını şöyle sürdürdü..

“Ancak sayın Valimizin seçim arifesinde köy köy gezerek ziyaret programlarını arttırması kafamızda soru işaretlerine neden olmuştur. Düzce Valimizin iktidar partisi temsilcilerinin tepki çekeriz endişesiyle ziyaret edemediği bölgelere bu günden sonra yapacağı ziyaretlerde direkt olarak yöre halkının ivedi ihtiyaçlarını gündeme almasını umuyor, kamu görevlilerinin siyasi hal ve tavırlarından uzak durarak siyasi çalışmalarda bulunmamaları gerektiğini sayın Valimize hatırlatmak zorunda kalmanın üzüntüsünü yaşıyoruz”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL