banner
Güncel

O SES TÜRKİYE’DE DÜZCELİ RÜZGARI!

O Ses Türkiye’de önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Düzce’li Şevval Ekiz rüzgarı esmeye başladı. Tv 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye 2021’e katılan yarın akşam 25 aralık cumartesi..

O SES TÜRKİYE’DE DÜZCELİ RÜZGARI!

O Ses Türkiye’de önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Düzce’li Şevval Ekiz rüzgarı esmeye başladı.
Tv 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye 2021’e katılan yarın akşam 25 aralık cumartesi günü akşamı 3. Tur için sahneye çıkacak olan yarışmacılar arasında yer alan Şevval Ekiz, 25 yaşında. Düzce’li Selda ve Haluk Ekiz çiftinin çocukları olan Şevval Ekiz, yarışmada Düzce’yi temsil ediyor. Şevval Ekiz, Müziğe 13 yaşında keman çalarak başladı. Bolu’da Güzel Sanatlar Lisesi okudu. Ardından Marmara üniversitesini piyano,solfej ve formasyon derslerine devam ederek müzik öğretmeni olarak tamamladı. Şu sıralar keman ve piyano özel dersi veren Şevval Ekiz , 3,5 senedir tiyatro eğitimi de alıyor.


Hayalinin, müzik alanında çalışmalarını gösterebilmek, sesini duyurabilmek, duygularını insanlara aktarabilmek olduğunu söyleyen Şevval Ekiz, en büyük hayali olarak da O Ses Türkiye jüri koltuğunda oturmak olduğunu belirtiyor.

 

Oğuzhan Koç’un takımında

Şevval Ekiz, O Ses Türkiye ilk eleme turunda üç jüriyi döndürmeyi başardı. Unutursun adlı şarkıyı seslendiren Şevval için, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Oğuzhan Koç döndü. Bu üç jüriden Şevval Ekiz’in tercihi Oğuzhan Koç oldu.


Şevval Ekiz tam bir Düzce sevdalısı ve “İnanıyorum ki Hemşehrilerim beni izleyeceklerdir. Bende onların bana verecekleri manevi güç ile Onları utandırmayacağım ve bir üst tura geçeceğim”diyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL