banner
Güncel Siyaset

2. TUR SEÇİMLERİN GÜVENLİĞİ İÇİN TOPLANTI YAPILDI!

Düzce Valisi Cevdet Atay Başkanlığı’nda Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 2. Tura kalması dolayısıyla Seçim Güvenliği’ toplantısı gerçekleştirildi. 14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakı Adayı Recep Tayyip Erdoğan ve Millet İttifakı Adayı..

2. TUR SEÇİMLERİN GÜVENLİĞİ İÇİN TOPLANTI YAPILDI!

Düzce Valisi Cevdet Atay Başkanlığı’nda Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 2. Tura kalması dolayısıyla Seçim Güvenliği’ toplantısı gerçekleştirildi.

14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakı Adayı Recep Tayyip Erdoğan ve Millet İttifakı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yüzde 50’nin üzerine çıkamaması sonucunda seçim 2. Tura kalmıştı.

28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçimleri dolayısıyla Düzce Valisi Cevdet Atay Başkanlığı’nda düzenlenen ‘Seçim Güvenliği Toplantısı’na Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, İl Emniyet Müdürü Yunus Emre Ünveren, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kılıç ve kurum amirleri katılım sağladı.

Toplantıda, seçimlerin başlamasından oy sayımı ve kutlamaların yapılacağı gece saatlerine kadar alınacak güvenlik önlemlerine ilişkin kararlar alındı.

Toplantıda alınan kararlar doğrultusunda polis, gece bekçileri ve jandarma ekipleri seçimlerin yapılacağı okul binaları ve çevreleri ile seçim kurulunun önünde geniş güvenlik önlemleri alacak. 14 Mayıs ilk tur seçimlerinde olduğu gibi oy torbalarının toplanacağı 18 Temmuz Kapalı Spor Salonuna giden bazı yollar trafiğe kapatılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL