banner
Güncel

30 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLDÜ!

Düzce Belediyesi Haziran ayı meclis toplantılarının birinci oturumu meclis başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı da 30 gündem maddesi görüşülerek komisyonlara havale edildi. Düzce Belediyesi Haziran ayı meclis toplantılarının ilki..

30 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLDÜ!

Düzce Belediyesi Haziran ayı meclis toplantılarının birinci oturumu meclis başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı da 30 gündem maddesi görüşülerek komisyonlara havale edildi.

Düzce Belediyesi Haziran ayı meclis toplantılarının ilki 30 gündem maddesinin görüşülmesi ile başladı. Meclis başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleşen toplantı da söz alan AK Parti Grup Başkanı Hasan Günden, 14 Mayıs Genel Seçimleri ve 28 Mayıs’ta ikinci turu gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortaya çıkan sonucu kısaca değerlendirdi.

Günden, seçimlerin ardından Cumhur ittifakının TBMM’de çoğunluğu elde ettiğini ifade ederek, geçtiğimiz dönem Düzce Milletvekili olarak görev yapan AK Partili Fahri Çakır, Ayşe Keşir ve MHP’li Ümit Yılmaz’a Düzce’ye katkılarından ötürü teşekkür ederek, yeni seçilen AK Parti Milletvekilleri Ayşe Keşir, Ercan Öztürk ve CHP Milletvekili Talih Özcan’a yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi.

Günden’in konuşmasının ardından Mayıs ayı meclis tutanak özeti oy çokluğu ile kabul edilirken, geçilen gündem maddelerinde norm kadro uygulamaları, taşıt alınması, tarife değişiklikleri, faaliyet alanı eklenmesi, sermaye artırımı ve ücret belirlenmesi gibi konular oy birliği ile plan ve bütçe komisyonuna havale edilirken, çalışma yönetmeliğine dair madde ise Hukuk Komisyonuna havale edildi.

5 yıllık imar programı başta olmak üzere parsel satışları, imar plan değişiklikleri ve tahsis değişikliklerinin görüşüldüğü gündem
maddelerinin ise görüşülerek imar komisyonuna havale edilmesinin ardından toplantı, bir sonraki birleşimin 8 Haziran 2023 Perşembe günü saat 19.00 da yapılmasına karar verilerek sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL