banner
Güncel Siyaset

AK PARTİ AKÇAKOCA ADAYI OSMAN CUMUR 41 PROJE İLE HİZMETE TALİP OLDU!

AK Parti Akçakoca İlçe teşkilatı tarafından aday ve proje tanıtım lansmanı düzenlendi. Lansmanda konuşan Düzce mevcut Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, “Düzce’ye ne yapılıyorsa,..

AK PARTİ AKÇAKOCA ADAYI OSMAN CUMUR 41 PROJE İLE HİZMETE TALİP OLDU!

AK Parti Akçakoca İlçe teşkilatı tarafından aday ve proje tanıtım lansmanı düzenlendi. Lansmanda konuşan Düzce mevcut Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, “Düzce’ye ne yapılıyorsa, daha fazlasını Akçakoca’ya yapma sözünü veriyorum” dedi.

Önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerine yönelik geri sayım devam ederken, AK Parti ilçelerde aday tanıtım toplantılarına devam ediyor. Bugün AK Parti Akçakoca İlçe teşkilatı tarafından bir düğün salonunda düzenlenen Aday ve Proje Tanıtım lansmanına partiler büyük ilgi gösterdi.

Lansmana, Ulaştırma ve Altyapı eski Bakanı Ahmet Aslan, AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, AK Parti Akçakoca Belediye Başkan Adayı Osman Cumhur, teşkilat yöneticileri ve partililer katıldı.

Lansmanın yapıldığı salon dolup taşarken, içeriye giremeyen partililer programı salon dışına kurulan ekrandan takip etti.

İşleyen: “Akçakoca’nın siyasi hokkabazlara ihtiyacı yok”

Lansmanda ilk kürsüye çıkan AK Parti İlçe Başkanı Osman İşleyen, mevcut belediye yönetimine ve siyasi rakiplerine çattı. “Akçakoca’nın siyasi hokkabazlara ihtiyacı yok!” diyen İşleyen, “Her seçim yeni bir sayfa için fırsattır. Akçakoca’yı fırsat belediyeciliğiyle değil, gönül belediyeciliğiyle yöneteceğiz. Biz Akçakoca’nın hem dertlisi hem sevdalısıyız. Recep Tayyip Erdoğan’a borçluyuz. 100 adım atmam gereken yerde 105 adım 1000 adım atacağıma söz veriyorum. Tüm Akçakocalıları adil bir şekilde hizmet edeceğiz. Akçakoca’nın siyasi hokkabazlara ihtiyaçları yok, esere hizmete ihtiyacı var. İnancım tam, çok yorulacağız. Akçakoca’nın daha huzurlu, güvenli, refah seviyesi yüksek bir yer haline gelsin diye çalışacağız” diye konuştu.

Öztürk: “Akçakoca’yı yüceltmek için çalışacağız”

İşleyen’in ardından kürsüye davet edilen AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk ise, Akçakoca’yı yüceltmek için çalışacaklarını belirterek, “Çok heyecanlı bir başkanımız var. Algılardan uzak hizmete tabiyiz. Projelerin yapımında da yanındaydım. Tamamının altyapısı hazır seçimden sonra hayata geçecek olan projeler. Akçakoca’yı yüceltmek için çalışacağız” şeklinde konuştu.

Şengüloğlu: “Osman Cumhur 10 yıllık proje yapmış”

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
“Heyecana kapılmamak çok zor. 10 yıılık proje yapılmış. İnşallah Osman Başkanım günün 20 saatini Akçakoca’ya ayırarak telafi edecek. Karadeniz’in incisi Akçakoca, 5 yıl sonunda inşallah her yerde ismi anılır halde olacak.”

Özlü: “Düzce’ye ne yapılıyorsa, Akçakoca’ya daha fazlasını yapacağız”

Düzce mevcut Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr, Faruk Özlü: yaptığı konuşmada Akçakocalılar’a “Düzce’ye ne yapılıyorsa, Akçakoca’ya daha fazlasını yapacağız” diyerek söz verdi.

Akçakoca’nın Düzce turizminin kalbi olduğunun altını çizen Başkan Özlü, “Akçakoca’yı bugünkü kadar neşeli, çoşkulu ve kalabalık hiç görmedim. Demek ki Akçakoca hazır. Akçakoca farklıdır ve karakteri olan bir ilçedir. Düzce’ye ne yapılıyorsa daha fazlasını Akçakoca’ya yapmaya söz veriyorum. Turizmin kalbi. Bu salonda heyecan var, enerji var. Bu salondan iş çıkar. Canla başla çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Keşir: “Akçakocalılar’dan Osman Cumur kardeşime oy istiyorum”

Önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerinin önemine değinen AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de “Muhteşemsin Akçakocaç Buradan muhteşem görünüyorsunuz” diyerek başladığı konuşmasında, “ Akçakoca’nın bugünlere gelmesine vesile olan herkese teşekkür ederim. Biz söz verdiğimiz zaman o projeyi yaparız. Akçakoca’nın temelini atarak geldik buraya. 1 yıl sonra hastanemiz hizmet verecek. Akçakoca kendini değil kentini düşünen başkana kavuşacak. Bu seçimde proje odaklı hizmetli odaklı Osman Cumhur kardeşime oy istiyorum. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” ifadelerine yer verdi.

Arslan: “Akçakoca’ya gelen paraları hizmete çevirecek insanlar lazım”

Ulaştırma ve Altyapı eski Bakanı Ahmet Arslan ise, “Salon diyor ki ‘Ben bu iş bitirdim.’ Akçakoca yeni şeyler istiyor, onların da yapılması gerekiyor. Osman Başkanımız inşallah bunu yerine getirecek. Ben buraya geldiysem 41 projeyi de yapmam gerekir. Bazı şehirler vardır sembol şehir haline getiremezsiniz. Hiç şüpheniz olmasın Kars’tan dahi Akçakoca’yı biliyorlar. Daha fazla kalkındırıp, Akçakoca’nın yükünü kaldıracak omuz Osman Başkan’da var. Bu gelen paraları hizmete çevirecek insanlar lazım. Bizim farkımız aynı parayla daha fazla iş, hizmet yapmaktır” açıklamalarında bulundu.

Cumur: “Akçakoca’yı temsil edecek vizyonla yola çıktık”

Son olarak kürsüye davet edilen AK Parti Akçakoca Belediye Başkan Adayı Osman Cumur ise, Akçakoca’yı temsil edecek vizyonla yola çıktıklarını vurgulayarak, “Biz teşkilatlarımızla beraber ev – ev esnaf – esnaf gezerek projelerimizi şekillendirdik. Çözümü konuşan, kadınların iş hayatına daha fazla dahil olduğu, gençlere imkan sağlayan bir Akçakoca olsun istiyoruz. Biz efendi değil hizmetkar olmak için talibiz. 7 den 70 e tüm Akçakoca’yı temsil edecek vizyonla çıktık. Yeniden yükselişi başlatarak Akçakoca’yı Akçakocalılara kayık bir kent yapmayı vadediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından, Belediye Başkan Adayı Cumur, Akçakoca için hazırladığı 41 projenin tanıtımını yaptı.
Program, yemek ikramının ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL