banner
Güncel

AK PARTİ’NİN BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE YOĞUN KATILIM OLDU!

AK Parti Düzce İl Teşkilatı Ramazan Bayramı dolaysıyla geleneksel olarak düzenlenen Ramazan bayramlaşma programında bir araya geldi. AK Parti Düzce İl teşkilatları tarafından düzenlenen bayramlaşma programı teşkilatların yoğun katılımıyla Prof…

AK PARTİ’NİN BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE YOĞUN KATILIM OLDU!

AK Parti Düzce İl Teşkilatı Ramazan Bayramı dolaysıyla geleneksel olarak düzenlenen Ramazan bayramlaşma programında bir araya geldi.
AK Parti Düzce İl teşkilatları tarafından düzenlenen bayramlaşma programı teşkilatların yoğun katılımıyla Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde yapıldı.

AK Parti Düzce İl Başkanlığınca düzenlenen geleneksel bayramlaşma rogramına, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Milletvekili Fahri Çakır, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 23. Dönem Milletvekili Celal Erbay, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Gül, AK Parti Milletvekili Adayları Ercan Öztürk ve Hakan Kuşçuoğlu, İl Genel Meclis BaşkanıFazlı Koç, İl ve Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, 3 kademe İlçe ve Belde Başkanları, Belediye Başkanları, Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları teşkilatları, Mahalle ve Köy Başkanları ve Muhtarlar katıldı.

 

Bayramlaşma törenine katılanlara teşekkür eden İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, “Bir Ramazan ayını daha geride bırakmanın hüznünü yaşarken bizleri Ramazan Bayramına kavuşturan Allah’ımıza hamd olsun. Ramazan ayı boyunca semaya açılan ellerimizin, kılınan teravihlerimizin, okunan hatimlerimizin ve tuttuğumuz oruçlarımızın kabul olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.
Asrın felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı buradan da rahmetle yad ediyor, geride kalan vatandaşlarımızın yaralarını, devlet-millet el ele, omuz omuza vererek, asrın dayanışmasıyla sarıyoruz.

Önümüzde büyük bir imtihan olan 14 Mayıs Seçimlerine sadece 22 gün kaldı. Bu 22 günde bizlere çok büyük görevler, çok büyük fedakarlıklar düşmektedir. Bu bilinçle toplumumuzun her ferdinden vatandaşımızın gönlünde yer almak için çok daha fazla gayret etmek göstermek mecburiyetindeyiz. Ülkemizin karşı karşıya kaldığı, suni gündemlere nasıl çekilmeye çalışıldığını hepimiz ibretle takip ediyoruz. Biz her fırsatta aziz milletimize eser ve hizmet üretmeye çalışırken, Büyük ve Güçlü Türkiye davamızı daha ileriye taşımaya çalışırken, karşımızdakilerin nasıl bir koltuk pazarlığında yarıştığını görünce dava şuurumuza olan bağlılımız güçlenmektedir.

 

Kim ne yaparsa yapsın, bize yakışan dava taşını gediğine koymaktır. Bize yakışan milletimizle kurduğumuz gönül köprüsünü dahada pekiştirmektir. Bize yakışan Türkiye’mizi daha ileri seviyelere taşıyacak, nice eserlerle buluşturacak gayreti göstermektir. Çünkü; ülkemizin kaybedeceği tek bir günü, heba edecek bir dakikası bile yoktur. Umudunu bize bağlayan gönül coğrafyamızdaki kardeşlerimize olan sorumluluğumuzu bir an bile unutmadan, ülkemize ve milletimize olan borcumuzu asla göz ardı etmeden Türkiye Yüzyılı mücadelemizi hep birlikte el ele, gönül gönüle kuvvetlendirmek zorundayız. Rabb’im bizlerin emeklerini, gayretlerini, gece gündüz tüm teşkilatımızla sahadaki çalışmalarımızı zayi etmesin.

 

 

Bu vesileyle, kardeşlik şölenlerimiz olan birliğimizi ve beraberliğimizi perçinlediğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularım tebrik ediyor, bizleri bir Bayrama daha ulaşmayı nasip eden Rabbimize şükrediyorum. Bayramlaşma programımıza katılan herkese saygılarımı ifade ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL