banner
Gündem

AKARSULARIMIZ MAVİ SULARLA BOYANDI

Düzce’deki  hava kirliliğini bilmeyen kalmadı… Ülke çapında hava kirliliğimiz had safhaya ulaşmışken ,bu kez de akarsularımız mavi sularla boyanmış olarak akmaya başladı. Melen civarına yapılaşmada, Düzce’ye fabrika kurulmasında bile İski..

AKARSULARIMIZ MAVİ SULARLA BOYANDI

Düzce’deki  hava kirliliğini bilmeyen kalmadı… Ülke çapında hava kirliliğimiz had safhaya ulaşmışken ,bu kez de akarsularımız mavi sularla boyanmış olarak akmaya başladı.

Melen civarına yapılaşmada, Düzce’ye fabrika kurulmasında bile İski tarafından engeller getirilerken Arapçiftlik  mahallesin de Melen’e akan derenin bir bölümünde yer altından mavi sular yer altından çıkıyor ve Melen’in sularına karışıyor. Dikkatli bakıldığında ise suyun çıktığı yere doğru olan yolda bazı çalışmaların yapıldığı gözleniyor. Mavi suların derenin içinden bir şekilde yukarı doğru çıktığı suyu mavi’ye boyadığı dikkatlerden kaçmıyor.

Düzce’nin dört tarafında  bir tarafında sıkıntıya yol açılan İski ekiplerinin Melen’e akan sulara karışan mavi sudan bu güne kadar habersiz olmaları mavi suyun çıktığı yerin takibinin yapılmaması dikkat çekerken Düzce çevre şehircilik ve iklim müdürlüğünün de konuya nasıl yaklaşacağı ve mavi renkli suyu Melen’e kimin akıttığınıda kamu oyu ile paylaşmasını bekliyoruz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL