banner
Düzce Yerel Güncel

AKÇAKOCA’DA DUYARLI VATANDAŞLAR PLAJLARI TEMİZLEDİLER!

Akçakoca’da vatandaşların çevre bilincini artırmak ve plajların daha temiz kullanılmasına ön ayak olmak adına duyarlı bir proje hayata geçirildi. Vatandaşlar ve CHP’liler, belediye meclis üyesi Ali Koyuncu ile birlikte plajların..

AKÇAKOCA’DA DUYARLI VATANDAŞLAR PLAJLARI TEMİZLEDİLER!

Akçakoca’da vatandaşların çevre bilincini artırmak ve plajların daha temiz kullanılmasına ön ayak olmak adına duyarlı bir proje hayata geçirildi. Vatandaşlar ve CHP’liler, belediye meclis üyesi Ali Koyuncu ile birlikte plajların büyük bölümünü temizledi.

Sabah saatlerinde Çuhallı plajında toplanan çevre duyarlısı grup, kumsalın Çuhallı’dan başlayarak Çınar caddesine kadar olan bölümünü sigara izmaritlerinden, içki şişeleri ve kutuları ile evsel atıklardan arındırdılar.

Çok sayıda torbanın dolduğu atıkları görenler şaşkınlıklarını gizleyemezken, gazetemize bir açıklama yapan CHP’li belediye meclis üyesi Ali Koyuncu, sahillerin halk tarafından itinayla yaklaşılmadığını gördüklerinden ellerini taşın altına koyma kararı aldıklarını söyledi.

Yaptıkları işin duyarlılık artırmaya yönelik olduğunu ifade eden Koyuncu, plajları kullanan vatandaşların da çöplerini yanlarında geri götürmelerinin son derece önemli olduğunu sözlerine ekledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL